ТОВ «САММІТ» авторизований представник компанії KEMPPI OY в Україні Зворотний дзвінок
Статті
  • Головна
  • Компактний зварювальний апарат для застосування у суднобудівній промисловості.

Компактний зварювальний апарат для застосування у суднобудівній промисловості.

Новий багатофункціональний зварювальний апарат виробництва Kemppi значно менший і легший за своїх попередників, але, в той же час, він вигідно відрізняється потужністю та зручністю використання. Master M 323 спеціально створений для роботи на верфях та стане надійним помічником зварювальника при роботі навіть у складних умовах.

Суднобудівна промисловість та суднобудування – це складні та відповідальні виробничі сфери, де умови праці можуть бути непростими. Більшість робіт виконується на відкритому повітрі цілий рік незалежно від погодних умов. З іншого боку, зварювальні завдання, які виконуються у приміщенні, часто локалізовані у невеликих та обмежених просторах, де гостро може відчуватися нестача природного світла. Також зварювальник, який працює у сфері суднобудування, протягом дня змушений переміщатися на великі відстані від одного місця зварювання до іншого – у цьому випадку мобільність обладнання є дуже важливою для комфорту роботи спеціаліста.

Master M 323 розроблений насамперед для реалізації зварювальних завдань суднобудівної промисловості, де висока якість швів дуже важлива. Master M 323 також підходить для промислового зварювання MIG/MAG та для TIG і MMA на постійному струмі. Функції Manual і Auto гарантують швидке налаштування параметрів, а Weld Assist допомагає майстру вибрати правильні параметри, якщо він ще не знайомий з робочим завданням або матеріалом, що з'єднується.

Надійний помічник зварювальника у будь-яких ситуаціях

Master M 323 протестували на верфі Meyer Turku на етапі пілотного проекту. Апарат був випробуваний на виробничому майданчику у щоденних зварювальних роботах під час складання корпусу корабля та показав винятково гарні результати. Універсальне зварювальне обладнання Master M 323 поєднує високу потужність і компактність, а його стандартні функції і якість роботи задовольняють навіть найвищі вимоги. Master M 323 на 26% легший за свого попередника, серії Master M 350, але порівняно з ним по вихідній потужності — джерело живлення на 320 А може також зварювати товстіші матеріали.

Роботу в темному, тісному просторі безпечніше та комфортніше проводити в парі з невеликим зварювальним апаратом, легким у транспортуванні. Master M 323 оснащений світлодіодними самозарядними робочими фарами які настільки яскраві, що забезпечують безперебійну роботу навіть у погано освітлених приміщеннях.

Master M 323 стійкий до атмосферних впливів і настільки легкий, що його може переносити одна людина без ризику для здоров'я чи безпеки, а в переміщенні окремим транспортним візком просто немає необхідності. Master M 323 - надійний помічник зварювальника на верфі: він завжди з вами, навіть у вирішенні найскладніших завдань.

За матеріалами weldingvalue

Популярне зварювальне обладнання

Найпопулярніші моделі зварювальних апаратів і роботів для виконання різних завдань.

Сотні клієнтів обрали продукцію Kemppi OY
Хочете стати нашим клієнтом?
Залиште заявку і наш менеджер зв'яжеться з вами для підбору зварювального обладнання!

Чому клієнти вибирають нас?

За час роботи нашої компанії ми отримали сотні задоволених клієнтів. Надаємо послуги з демонстрації обладнання, сервісне обслуговування, а також гарантійне та післягарантійне обслуговування повного спектру зварювального обладнання Kemppi OY. Ми є вашим надійним партером в постачанні надійного зварювального обладнання і здійснюємо доставку по всій Україні.

<p>Прямі поставки зварювального обладнання Kemppi OY</p>

Прямі поставки

Прямі поставки зварювального обладнання Kemppi OY

<p>Широкий асортимент обладнання для зварювання</p>

Широкий асортимент

Широкий асортимент обладнання для зварювання

<p>Гнучка система знижок для постійних клієнтів</p>

Гнучка система знижок

Гнучка система знижок для постійних клієнтів

<p>Доставка зварювального обладнання по Україні</p>

Доставка по Україні

Доставка зварювального обладнання по Україні

Закрити
ТОВ «САММІТ»
Авторизований представник компанії KEMPPI OY в Україні
Зворотній дзвінок
Ми зв'яжемося з Вами протягом робочого дня!
Ваше ім'я:
Ваш телефон:
Ваші дані в безпеці і будуть використані лише для оперативного зв'язку з Вами!
×
Отримати консультацію
Ми зв'яжемося з Вами протягом робочого дня!
Ваше ім'я:
Ваш телефон:
Ваш E-Mail
Ваше повідомлення:
Ваші дані в безпеці і будуть використані лише для оперативного зв'язку з Вами!
×
Оформити заявку
Мы свяжемся с Вами в течение рабочего дня!
Ваше ім'я:
Ваш E-Mail:
Ваш телефон:
Ваші дані в безпеці і будуть використані лише для оперативного зв'язку з Вами!
×