ТОВ «САММІТ» авторизований представник компанії KEMPPI OY в Україні Зворотний дзвінок
Статті
  • Головна
  • WeldEye – віддалений контроль за роботою на зварювальному виробництві.

WeldEye – віддалений контроль за роботою на зварювальному виробництві.

Управління зварювальним виробництвом за допомогою хмарного програмного рішення має значні переваги: наприклад, керівники робіт або фахівці із забезпечення якості можуть контролювати процес віддалено, з будь-якої точки світу. Прозорість, якість та ефективність підвищуються в міру поліпшення потоку інформації та відстеження, а зварювальник отримує негайний зворотний зв'язок про свою роботу.

Вимоги до якості зварювання постійно зростають. Для того, щоб скоротити викиди CO2 необхідно використовувати більш легкі та міцні матеріали, наприклад, у транспортній галузі. У той же час клієнти хочуть отримувати більш точну документацію та можливість відстеження успішності зварювання.

Впровадження програмних рішень дозволить суттєво оптимізувати зварювальні виробничі процеси та інформаційний потік. Коли дані про зварювання збираються та зберігаються у цифровому форматі - прозорість процесу підвищується, що також спрощує контроль якості. Якщо програмне забезпечення, що використовується, засноване на хмарному сервісі, можливості віддаленої роботи також покращаться. Ситуація з пандемією показала, наскільки це є життєво важливим для забезпечення безпеки праці та управління ризиками.

Програмне забезпечення для зварювання WeldEye від Kemppi  пропонує все це і навіть більше. Функції програмного забезпечення, такі як відправлення цифрових замовлень на роботу та специфікацій процедур зварювання безпосередньо зварювальникові, управління виробництвом та моніторингу, документація – глобальний моніторинг та управління якими стали можливі завдяки контролю за зварюванням за допомогою WeldEye. Наприклад, зварювальні роботи в Азії можна відстежувати в режимі реального часу, перебуваючи в Європі.

Зварювальні апарати підключаються до хмарного сервісу через смартфон

Коли вся необхідна для зварювального виробництва інформація передається в режимі реального часу, багато завдань, що базуються на особистому контакті, можна перенести на віддалену роботу. Наприклад, керівник зварювання може надіслати замовлення на роботу та WPS на конкретну зварювальну станцію або безпосередньо певному кваліфікованому зварювальнику. Фахівець отримає завдання у мобільному додатку WeldEye на своєму смартфоні, підключеному до зварювального апарату. Замовлення на роботу також можна відправити бригаді, і в цьому випадку розпочне роботу перший вільний спеціаліст.

Програма записує час горіння дуги та інші параметри, що використовуються при зварюванні, та синхронізує їх із хмарним сервісом WeldEye. Після закінчення завдання зварювальник вводить у заявку лише довжину зварного з'єднання та підтверджує виконання роботи. Після цього фахівець отримує інформацію про тепловкладання, а також моментальний зворотний зв'язок про якість зварювання, про яку раніше багато професійних зварювальників могли лише мріяти.

Повна документація кожної звареної деталі зберігається у хмарному сервісі. Дані легко доступні для моніторингу виробництва, ефективності та якості.

Контроль якості зварювання та моніторинг виробництва у режимі реального часу

Збережені дані можна використовувати для централізованого контролю виробничих етапів або якості зварних швів у режимі реального часу, незалежно від того, де у світі розташовані виробничі потужності. Цифрові інструменти для управління якістю зварювання та розробки процесів доступні постійно. Наприклад, дивлячись на час увімкнення дуги або час виконання завдання, можна спостерігати відмінності в роботі робочих станцій.

Переваги в порівнянні з традиційним паперовим або файловим обігом величезні. Завдяки програмному забезпеченню для управління зварюванням координація за даними стає простою та легкою. Потрібні етапи передачі даних виключені, і документи завжди доступні у кращому форматі як для внутрішніх, так і для зовнішніх виробничих потреб.

Переваги програмного забезпечення для керування зварюванням:

  • Вхід за допомогою веб-браузера з будь-якої точки світу
  • Легкий доступ до робочих завдань, специфікацій зварювання та інших даних.
  • Повна документація з одного місця
  • Моніторинг виробництва у режимі реального часу
  • Забезпечує негайний зворотний зв'язок зварювальнику
  • Забезпечує віддалений контроль та керування якістю.

Програмне забезпечення WeldEye можна підключити до будь-якого зварювального апарата за допомогою окремого цифрового модуля підключення (DCM). WeldEye – це хмарний сервіс, доступ до якого можливий із будь-якої точки світу через мережеве з'єднання. WeldEye можна також інтегрувати з іншими системами управління виробництвом.

Популярне зварювальне обладнання

Найпопулярніші моделі зварювальних апаратів і роботів для виконання різних завдань.

Сотні клієнтів обрали продукцію Kemppi OY
Хочете стати нашим клієнтом?
Залиште заявку і наш менеджер зв'яжеться з вами для підбору зварювального обладнання!

Чому клієнти вибирають нас?

За час роботи нашої компанії ми отримали сотні задоволених клієнтів. Надаємо послуги з демонстрації обладнання, сервісне обслуговування, а також гарантійне та післягарантійне обслуговування повного спектру зварювального обладнання Kemppi OY. Ми є вашим надійним партером в постачанні надійного зварювального обладнання і здійснюємо доставку по всій Україні.

<p>Прямі поставки зварювального обладнання Kemppi OY</p>

Прямі поставки

Прямі поставки зварювального обладнання Kemppi OY

<p>Широкий асортимент обладнання для зварювання</p>

Широкий асортимент

Широкий асортимент обладнання для зварювання

<p>Гнучка система знижок для постійних клієнтів</p>

Гнучка система знижок

Гнучка система знижок для постійних клієнтів

<p>Доставка зварювального обладнання по Україні</p>

Доставка по Україні

Доставка зварювального обладнання по Україні

Закрити
ТОВ «САММІТ»
Авторизований представник компанії KEMPPI OY в Україні
Зворотній дзвінок
Ми зв'яжемося з Вами протягом робочого дня!
Ваше ім'я:
Ваш телефон:
Ваші дані в безпеці і будуть використані лише для оперативного зв'язку з Вами!
×
Отримати консультацію
Ми зв'яжемося з Вами протягом робочого дня!
Ваше ім'я:
Ваш телефон:
Ваш E-Mail
Ваше повідомлення:
Ваші дані в безпеці і будуть використані лише для оперативного зв'язку з Вами!
×
Оформити заявку
Мы свяжемся с Вами в течение рабочего дня!
Ваше ім'я:
Ваш E-Mail:
Ваш телефон:
Ваші дані в безпеці і будуть використані лише для оперативного зв'язку з Вами!
×