ТОВ «САММІТ» авторизований представник компанії KEMPPI OY в Україні Зворотний дзвінок
Статті
  • Головна
  • Вибір відповідної довжини для газового сопла при зварюванні MIG (GMAW).

Вибір відповідної довжини для газового сопла при зварюванні MIG (GMAW).

 

Довжина газового сопла є важливою характеристикою пальника MIG, оскільки він впливає на теплове навантаження контактного наконечника, захист його від бризок та зварювальний струм.

Якщо відстань між контактним наконечником та заготовкою занадто коротка, перший може вийти з ладу через сильне випромінювання тепла від зварювальної ванни та дуги. Контактний наконечник та газове сопло також схильні до прилипання до них бризок через високу температуру, а прилипання бризок до отвору контактного наконечника може призвести до його загоряння. Загалом, якщо відстань між контактним наконечником та заготівлею надто коротка, процеси імпульсного зварювання можуть працювати неправильно.

Більш довге сопло розширює контактний наконечник до відстані до деталі, що призводить до зменшення зварювального струму (більшість процесів MIG є дією з постійною напругою, тому джерело живлення буде його підтримувати, оскільки струм може змінюватися). Зниження зварювального струму буде більшим, якщо дріт має великий електричний опір, як у випадку з матеріалом з нержавіючої сталі. З іншого боку, алюміній і його сплави мають низький електричний опір, тому довжина вильоту електрода мало впливає на зварювальний струм.

Kemppi пропонує три довжини газових сопел і ви можете вибрати модель, яка найкраще підходить для вашої роботи. Модель із коротким газовим соплом виступає на 1,5 мм за кінець контактного наконечника, сопло середнього розміру виступає за контактний накінечник на 3,5 мм, а довга модель характеризується подовженням на 5,5 мм. Модель із середнім соплом входить у стандартну комплектацію цих пальників.

Зварювання алюмінію

Алюміній та його сплави мають низький електричний опір, тому подовження контактного наконечника на відстань до деталі не призводить до значного зменшення зварювального струму. Kemppi рекомендує використовувати модель із довгим газовим соплом для всіх операцій із алюмінієм, щоб захистити контактний наконечник від радіаційного тепла та бризок.

Зварювання феритної сталі

Зварювальний дріт з феритної сталі (також відомий як м'яка або конструкційна сталь) має більший електричний опір, ніж алюмінієвий, але не такий великий, як дріт з нержавіючої сталі. При зварюванні тонких пластин тонким дротом рекомендується використовувати коротке газове сопло або модель середнього сопла, залежно від переваг, щоб забезпечити хороший контроль зварювальної ванни, оскільки відстань між контактним наконечником та заготовкою може бути невеликою, а зварювальний струм високим.

Для середніх потужностей та універсальних застосувань газове сопло середньої довжини служить балансом між захистом від бризок та тепловим захистом контактного наконечника. Довге сопло рекомендується для застосування за високої потужності та зварювання порошковим дротом. Модель з довгим соплом також може бути корисною при прихватці, якщо зварювальник воліє прихоплювати, притискаючи газове сопло до пластин при кутовому зварюванні. Для порошкового дроту потрібно, щоб довжина вильоту була досить великою для попереднього її нагрівання, випаровування вологи з сердечника і спалювання будь-яких мастильних матеріалів, що використовуються при його виробництві.

Зварювання нержавіючої сталі

Дріт із нержавіючої сталі має високий електричний опір, що призводить до різкого зниження зварювального струму зі збільшенням відстані між контактним наконечником та заготовкою. У додатках малої та середньої потужності занадто велика відстань між контактними наконечниками призводить до неправильної течії зварювальної ванни, що погіршує зовнішній вигляд шва та якість його проплавлення. Модель із коротким газовим соплом рекомендується для зварювання більшості видів нержавіючої сталі та для кращого контролю ванни. При з'єднанні нержавіючої сталі високої потужності модель сопла середнього газу може виявитися корисною, оскільки вона забезпечує найкращий захист від бризок та тепла для контактного наконечника.

За матеріалами weldingvaluе

Популярне зварювальне обладнання

Найпопулярніші моделі зварювальних апаратів і роботів для виконання різних завдань.

Сотні клієнтів обрали продукцію Kemppi OY
Хочете стати нашим клієнтом?
Залиште заявку і наш менеджер зв'яжеться з вами для підбору зварювального обладнання!

Чому клієнти вибирають нас?

За час роботи нашої компанії ми отримали сотні задоволених клієнтів. Надаємо послуги з демонстрації обладнання, сервісне обслуговування, а також гарантійне та післягарантійне обслуговування повного спектру зварювального обладнання Kemppi OY. Ми є вашим надійним партером в постачанні надійного зварювального обладнання і здійснюємо доставку по всій Україні.

<p>Прямі поставки зварювального обладнання Kemppi OY</p>

Прямі поставки

Прямі поставки зварювального обладнання Kemppi OY

<p>Широкий асортимент обладнання для зварювання</p>

Широкий асортимент

Широкий асортимент обладнання для зварювання

<p>Гнучка система знижок для постійних клієнтів</p>

Гнучка система знижок

Гнучка система знижок для постійних клієнтів

<p>Доставка зварювального обладнання по Україні</p>

Доставка по Україні

Доставка зварювального обладнання по Україні

Закрити
ТОВ «САММІТ»
Авторизований представник компанії KEMPPI OY в Україні
Зворотній дзвінок
Ми зв'яжемося з Вами протягом робочого дня!
Ваше ім'я:
Ваш телефон:
Ваші дані в безпеці і будуть використані лише для оперативного зв'язку з Вами!
×
Отримати консультацію
Ми зв'яжемося з Вами протягом робочого дня!
Ваше ім'я:
Ваш телефон:
Ваш E-Mail
Ваше повідомлення:
Ваші дані в безпеці і будуть використані лише для оперативного зв'язку з Вами!
×
Оформити заявку
Мы свяжемся с Вами в течение рабочего дня!
Ваше ім'я:
Ваш E-Mail:
Ваш телефон:
Ваші дані в безпеці і будуть використані лише для оперативного зв'язку з Вами!
×