ТОВ «САММІТ» авторизований представник компанії KEMPPI OY в Україні Зворотний дзвінок
Статті
  • Головна
  • Імпульсне зварювання MIG, де його можна застосовувати?

Імпульсне зварювання MIG, де його можна застосовувати?

Імпульсне зварювання MIG/MAG — це значно удосконалена технологія зварювання, що забезпечує точність, продуктивність та гнучкість, з якими навряд чи можуть конкурувати традиційні методи. Цей удосконалений процес став популярним серед професіоналів, які прагнуть покращити якість зварювання, особливо у складних умовах. Нижче ми докладніше розглянемо, як працює імпульсний процес MIG/MAG, і ситуації, у яких його використання справді доцільне.

Загальні відомості про імпульсне зварювання MIG/MAG

Імпульсне зварювання MIG/MAG – це вдосконалений варіант зварювання MIG (метал в інертному газі) або MAG (метал в активному газі), який змінює зварювальний струм через задані інтервали, створюючи серію високих пікових струмів, змішаних з нижчими струмами фону. Ця контрольована імпульсна дія дозволяє переносити окремі краплі розплавленого металу з електрода у зварювальну ванну під час фази високого піку, зберігаючи при цьому дугу та мінімізуючи підведення тепла під час фази нижнього фону. Далі в цій статті ми використовуватимемо лише термін «зварювання MIG», але будемо відносити його як до зварювання MIG, так і до зварювання MAG.

Як працює імпульсне зварювання MIG

Вихідний струм по черзі приймає високі та низькі значення для кожного імпульсу. Цей змінний струм створює дугу, яка під час зварювання перемикається між гарячою та теплою фазами. Високий струм розплавляє присадний дріт у зварювальній ванні. Фаза низького струму - це місце, де відбувається зварювання. Вона запобігає пропаленням і деформації за рахунок мінімізації теплопокладання.

Переваги імпульсного зварювання MIG

Імпульсне зварювання MIG дає зварювальникам можливість більше контролювати профіль зварного шва, проплавлення та загальний зовнішній вигляд. Воно ідеально підходить для зварювання, де контроль ванни та тепловокладання має вирішальне значення.

Цей метод значно зменшує розбризкування та дозволяє зварювати з меншими загальними тепловкладеннями. В результаті виходить чистіша зона зварювання та мінімізується ризик деформації та спотворень, що особливо корисно для тонких, термочутливих матеріалів або складних форм.

Коли застосовується імпульсне зварювання MIG

  • Зварювання тонких матеріалів

Імпульсне зварювання MIG ідеально підходить для роботи з тонкими матеріалами через його низьке теплопокладання, що знижує ризик пропалювання та деформації. Однак, різні процеси зварювання короткою дугою часто є найкращим варіантом для зварювання дуже тонких сталей.

  • Зварювання алюмінію та нержавіючої сталі

Ось чому це відмінний метод для зварювання алюмінію та нержавіючої сталі: ви можете запобігти таким проблемам, як розтріскування або деформація, за рахунок точного контролю та зниження тепловокладання.

  • Коли потрібний високий естетичний результат

Коли робота потребує високих естетичних стандартів, імпульсне зварювання MIG дозволяє отримати чисті, візуально привабливі зварні шви з мінімальним очищенням.

  • Якщо ви хочете покращити продуктивність

Зменшення кількості бризок покращує якість зварного шва та скорочує час очищення після роботи, підвищуючи загальну продуктивність.

 Імпульсне зварювання MIG - це вдосконалений метод, що поєднує в собі переваги стандартного зварювання MIG з найкращим контролем тепловкладення та перенесення металу. Воно знижує розбризкування, зменшує спотворення та забезпечує чудовий контроль, що робить його цінним інструментом для будь-якого зварювальника, особливо в тих випадках, коли потрібна точність та навички. Імпульсне зварювання MIG - це метод, який може підняти якість ваших зварювальних проектів на нову висоту.

Популярне зварювальне обладнання

Найпопулярніші моделі зварювальних апаратів і роботів для виконання різних завдань.

Сотні клієнтів обрали продукцію Kemppi OY
Хочете стати нашим клієнтом?
Залиште заявку і наш менеджер зв'яжеться з вами для підбору зварювального обладнання!

Чому клієнти вибирають нас?

За час роботи нашої компанії ми отримали сотні задоволених клієнтів. Надаємо послуги з демонстрації обладнання, сервісне обслуговування, а також гарантійне та післягарантійне обслуговування повного спектру зварювального обладнання Kemppi OY. Ми є вашим надійним партером в постачанні надійного зварювального обладнання і здійснюємо доставку по всій Україні.

<p>Прямі поставки зварювального обладнання Kemppi OY</p>

Прямі поставки

Прямі поставки зварювального обладнання Kemppi OY

<p>Широкий асортимент обладнання для зварювання</p>

Широкий асортимент

Широкий асортимент обладнання для зварювання

<p>Гнучка система знижок для постійних клієнтів</p>

Гнучка система знижок

Гнучка система знижок для постійних клієнтів

<p>Доставка зварювального обладнання по Україні</p>

Доставка по Україні

Доставка зварювального обладнання по Україні

Закрити
ТОВ «САММІТ»
Авторизований представник компанії KEMPPI OY в Україні
Зворотній дзвінок
Ми зв'яжемося з Вами протягом робочого дня!
Ваше ім'я:
Ваш телефон:
Ваші дані в безпеці і будуть використані лише для оперативного зв'язку з Вами!
×
Отримати консультацію
Ми зв'яжемося з Вами протягом робочого дня!
Ваше ім'я:
Ваш телефон:
Ваш E-Mail
Ваше повідомлення:
Ваші дані в безпеці і будуть використані лише для оперативного зв'язку з Вами!
×
Оформити заявку
Мы свяжемся с Вами в течение рабочего дня!
Ваше ім'я:
Ваш E-Mail:
Ваш телефон:
Ваші дані в безпеці і будуть використані лише для оперативного зв'язку з Вами!
×