ТОВ «САММІТ» авторизований представник компанії KEMPPI OY в Україні Зворотний дзвінок
Статті
  • Головна
  • Легкий кореневий прохід та зварювання тонких листів

Легкий кореневий прохід та зварювання тонких листів

Компанія Kemppi запустила три нові процеси зварювання MAX (MAX Cool, MAX Speed та MAX Position) для сімейств продуктів Master M та X5 FastMig, щоб підвищити продуктивність та якість роботи.

У нашій статті мова піде про процес MAX Cool. Він знижує тепловкладення і працює в зоні короткої дуги, тому ідеально підходить для зварювання сталі та паяння MIG. Характеристики MAX Cool були точно спроектовані, щоб забезпечити високоякісне зварювання кореневого проходу та тонких листів.

Модифіковане зварювання короткою дугою

MAX Cool забезпечує точний контроль зварювального струму. Принцип процесу коротко можна описати так: після динаміки короткого замикання, типової для зварювання короткою дугою, при розмиканні короткого замикання зварювальний струм швидко знижується до невеликого рівня, щоб мінімізувати кількість утворених бризок. Потім подається формуючий імпульс, мета якого - надати зварному шву бажану форму за рахунок відповідного, точно контрольованого підведення тепла. Крім швидкості подачі дроту, єдиним параметром, який можна регулювати, є точна настройка нагріву, що впливає на величину формуючого імпульсу і, отже, форму проходу.

Поведінка зварювального струму та перенесення металу в процесі MAX Cool. Помаранчева ручка та числові значення ілюструють ефект точного налаштування нагріву.

Поведінка зварювального струму та перенесення металу в процесі MAX Cool. Помаранчева ручка та числові значення ілюструють ефект точного налаштування нагріву.

Один зварювальний процес – безліч переваг

У порівнянні з традиційним зварюванням короткою дугою або імпульсним – процес MAX Cool знижує погонне тепло, зводячи до мінімуму зварювальну деформацію. Завдяки низькому погонному теплу та точному контролю дуги зварювальна ванна легко контролюється, що забезпечує чудові властивості позиційного зварювання. Крім того, роботу навіть з великими повітряними проміжками легко виконати, а зварювальна ванна не руйнується в жодній точці. В ході випробувань успішно з'єднані повітряні зазори товщиною до 12 мм. У порівнянні з традиційним зварюванням короткою дугою, MAX Cool у багатьох випадках виробляє менше бризок.

Ефективне та гнучке зварювання кореневого проходу

MAX Cool можна використовувати для зварювання різних кореневих проходів. Найбільш поширеними видами зварних швів з обробками є двотаврові та V-подібні. Зазвичай, двотавр можна зварювати до товщини матеріалу 3-4 мм повністю за один прохід (рис. 3). V-подібна канавка використовується для більш товстого матеріалу. А ванна настільки контрольована, що завдяки низькому підведенню тепла можливе зварювання кореневого проходу з різними повітряними зазорами. Мінімальний може становити 1-2 мм, що стосується верхньої межі - її немає. Для зварювання менших повітряних проміжків у багатьох випадках можна використовувати пряме переміщення. Плетіння слід застосовувати для великих повітряних проміжків. Налаштування 0 для точного регулювання технологічного тепла оптимізовано для зварювання кореневого проходу. Зазвичай користувачеві необхідно налагоджувати швидкість подачі дроту.

Стикове зварювання з повним проплавленням за один прохід без посилення кореня (I-паз). Основний матеріал 3 мм S 355. Дріт дріт 1,2 мм OK Autrod 12.51. Захисний газ Ar + 18% CO2

Стикове зварювання з повним проплавленням за один прохід без посилення кореня (I-паз). Основний матеріал 3 мм S 355. Дріт дріт 1,2 мм OK Autrod 12.51. Захисний газ Ar + 18% CO2

На відміну від традиційного зварювання короткою дугою, MAX Cool дозволяє з'єднувати кореневі проходи зверху донизу (PG) без ризику виникнення дефектів. Зазвичай це найефективніше становище. Однак при використанні Max Cool решта положень можлива завдяки хорошому контролю зварювальної ванни. Традиційне зварювання короткою дугою зазвичай вимагає застосування положення знизу догори (PF), що призводить до повільного прогресу. Ось чому зварювання кореневого проходу з MAX Cool стає набагато ефективнішим. У порівнянні з імпульсним процесом MAG основною перевагою MAX Cool є відсутність армування кореня. Загальна продуктивність традиційного зварювання кореневого проходу (тобто TIG) дуже низька. У порівнянні з цим MAX Cool – дуже ефективний вибір. На відміну від деяких модифікованих процесів зварювання короткою дугою, MAX Cool не вимагає окремого кабелю вимірювального, прикріпленого до заготівлі.

Якісне з'єднання тонких листів зварюванням та дуговою пайкою.

Процес MAX Cool також є ідеальним для з'єднання тонких листів завдяки зменшеному погонному теплу. Особливо добре підходять для з'єднання тонких листів при зварюванні внахлест, в кутах (рис. 4) і встик, оскільки потрібна форма проходу може бути досягнута за дуже низького підведення тепла. Наприклад, для досягнення необхідної форми проходу може бути потрібне більш високе тепловкладання кутових зварних швів, і в цьому випадку можна використовувати тонку настройку нагріву MAX Cool. На додаток до вищесказаного, MAX Cool ідеальний для тонких листів, у яких з тієї чи іншої причини утворилися зазори повітря.

Кутове зварювання. Основний матеріал 1 мм S 355. Дріт дріт 1,0 мм OK Autrod 12.51. Захисний газ Ar + 18% CO2.

Кутове зварювання. Основний матеріал 1 мм S 355. Дріт дріт 1,0 мм OK Autrod 12.51. Захисний газ Ar + 18% CO2.

Згідно з результатами зварювальних випробувань, тепловкладання процесу MAX Cool при тій же швидкості подачі дроту зазвичай на 15-20% нижче порівняно з традиційним зварюванням короткою дугою, і на 30% менше порівняно з імпульсним зварюванням MAG. Тому значно легше уникнути пропалів та зменшити деформацію. Деформації стають помітнішими, особливо при поєднанні великих деталей, що значно спрощує виготовлення кінцевого продукту.

MAX Cool також призначений для паяння MIG з присадними матеріалами CuSi3 та CuAl8. Пайка MIG часто використовується для з'єднання тонких оцинкованих листів, оскільки цей метод не випалює шар цинку з поверхонь деталей (рис. 5). Пайка MAX Cool MIG може використовуватися для широкого спектра завдань MIG-паяння тонких листів, аналогічних згаданим вище застосуванням зварювання тонких листів. Єдині істотні відмінності полягають у тому, що при паянні MIG традиційно використовуються вищі швидкості переміщення, а як захисний газ застосовується чистий аргон.

Кутове зварювання MIG-паянням. Основний матеріал – оцинкована конструкційна сталь завтовшки 1 мм. Дріт присадковий 1,0 мм CuSi3. Захисний газ: чистий аргон.

Кутове зварювання MIG-паянням. Основний матеріал – оцинкована конструкційна сталь завтовшки 1 мм. Дріт присадковий 1,0 мм CuSi3. Захисний газ: чистий аргон.

 

Процес зварювання короткою дугою MAX Cool використовує точний контроль зварювального струму та знижене тепловкладання. Його характеристики розроблені з урахуванням вимог зварювання як кореневого проходу, так і тонких листів. Зниження тепловкладання дозволяє легко контролювати зварювальну ванну при з'єднанні кореневого проходу в різних положеннях і з різними повітряними зазорами. Навіть найтонші листи можна зварювати та паяти MIG-пайкою зі значно меншим ризиком пропалювання та меншими деформаціями порівняно з більш традиційними процесами MIG/MAG. На відміну від багатьох інших модифікованих процесів зварювання короткою дугою, MAX Cool також доступний для компактних (Master M 355 та 358) та портативних (Master M 323) апаратів.

За матеріалами weldingvalue.com

Популярне зварювальне обладнання

Найпопулярніші моделі зварювальних апаратів і роботів для виконання різних завдань.

Сотні клієнтів обрали продукцію Kemppi OY
Хочете стати нашим клієнтом?
Залиште заявку і наш менеджер зв'яжеться з вами для підбору зварювального обладнання!

Чому клієнти вибирають нас?

За час роботи нашої компанії ми отримали сотні задоволених клієнтів. Надаємо послуги з демонстрації обладнання, сервісне обслуговування, а також гарантійне та післягарантійне обслуговування повного спектру зварювального обладнання Kemppi OY. Ми є вашим надійним партером в постачанні надійного зварювального обладнання і здійснюємо доставку по всій Україні.

<p>Прямі поставки зварювального обладнання Kemppi OY</p>

Прямі поставки

Прямі поставки зварювального обладнання Kemppi OY

<p>Широкий асортимент обладнання для зварювання</p>

Широкий асортимент

Широкий асортимент обладнання для зварювання

<p>Гнучка система знижок для постійних клієнтів</p>

Гнучка система знижок

Гнучка система знижок для постійних клієнтів

<p>Доставка зварювального обладнання по Україні</p>

Доставка по Україні

Доставка зварювального обладнання по Україні

Закрити
ТОВ «САММІТ»
Авторизований представник компанії KEMPPI OY в Україні
Зворотній дзвінок
Ми зв'яжемося з Вами протягом робочого дня!
Ваше ім'я:
Ваш телефон:
Ваші дані в безпеці і будуть використані лише для оперативного зв'язку з Вами!
×
Отримати консультацію
Ми зв'яжемося з Вами протягом робочого дня!
Ваше ім'я:
Ваш телефон:
Ваш E-Mail
Ваше повідомлення:
Ваші дані в безпеці і будуть використані лише для оперативного зв'язку з Вами!
×
Оформити заявку
Мы свяжемся с Вами в течение рабочего дня!
Ваше ім'я:
Ваш E-Mail:
Ваш телефон:
Ваші дані в безпеці і будуть використані лише для оперативного зв'язку з Вами!
×