ТОВ «САММІТ» авторизований представник компанії KEMPPI OY в Україні Зворотний дзвінок
Статті
  • Головна
  • Точний моніторинг зварювальних даних та суттєва економія коштів.

Точний моніторинг зварювальних даних та суттєва економія коштів.

Коли справа доходить до складних зварювальних завдань – якість стає важливішою за кількість. Більш того, діючі стандарти, особливо норми, що застосовуються до підводного зварювання – вимагають постійного спостереження, вимірювання та звітності щодо якості. Без цифрових систем контролю це завдання може виявитися занадто дорогим і трудомістким. WeldEye Quality Control від Kemppi – це універсальне програмне рішення для перевірки відповідності якості зварювання специфікаціям зварювальних процедур. Інтеграція WeldEye Quality Control до операційних систем замовника забезпечує значну економію. Давайте розглянемо досвід деяких користувачів Норвегії.

Aker Solutions постачає інтегровані рішення, продукти та послуги для світової енергетичної галузі. Поєднуючи інноваційні цифрові рішення та передбачуване виконання проектів, компанія допомагає прискорити перехід до сталого виробництва енергії, заохочує низьковуглецевий видобуток нафти та газу та розробляє поновлювані рішення для задоволення майбутніх енергетичних потреб. В Aker Solutions по всьому світу працюють близько 16 000 співробітників у 52 офісах. З 2018 року компанія використовує систему контролю якості WeldEye на своїй верфі в Егерсунді, Норвегія.

«Ми використовуємо WeldEye для цифрового моніторингу параметрів зварювання найважливіших зварних швів трубопроводів. WeldEye найкраще підходить для зварних швів із високими вимогами до якості, коли параметри зварювання контролюються в обов'язковому порядку.

До появи WeldEye для кожного зварника та будь-якого зварного шва був потрібен один інспектор. Вони контролювали параметри зварювання та вручну вимірювали струм, напругу та час. Потім їм доводилося вручну вводити дані у звіт про зварювання, використовуючи папір та ручку. Система була вкрай неефективною, дорогою і завжди залишала можливість для людської помилки», — пояснює Сергій Захватаєв, провідний координатор зварювання компанії Aker Solutions в Егерсунді.

«Наші очікування щодо цифрового моніторингу полягали в тому, щоб мати простий і легко відтворюваний процес, який прискорив би нашу повсякденну роботу і, крім того, не потребував величезних інвестицій з нашого боку. Контроль якості WeldEye виправдав усі наші очікування. Зварювальники також задоволені рішенням — вони розуміють, що моніторинг — це стандартна вимога проекту і менше напружуються, коли поруч із ними не стоїть спеціальний співробітник, який спостерігає за їхньою роботою», — продовжує Захватаєв.

Контроль тепловкладення та надійні дані в режимі реального часу

Збираючи дані про параметри зварювання з робочих станцій, система контролю якості WeldEye надає цінну інформацію та документацію про якість зварювання та забезпечує 100% відстеження виробництва аж до окремих швів. Програмне забезпечення негайно повідомляє про будь-які відхилення, що дозволяє контролювати якість в режимі реального часу і зрештою знижує накладні витрати. Різні функції управління проектами покращують моніторинг ходу зварювального процесу та підтримують централізацію проектної документації в рамках єдиного програмного рішення.

Щодня параметри зварювання, що виробляються в Aker, автоматично контролюються та зберігаються у WeldEye. Зварювальнику просто потрібно виміряти довжину зварного шва і передати дані в мобільний пристрій, підключений до WeldEye. Тепловкладення автоматично розраховується і порівнюється з діапазоном тепловокладення в процедурі зварювання (WPS), і якщо фахівець виконує роботу за межами параметрів WPS, негайно видається повідомлення про необхідність коригування її швидкості відповідно до необхідного тепловокладення. Усі дані зберігаються у WeldEye та доступні в режимі реального часу координаторам зварювання для оцінки.

Клієнти Aker Solutions все частіше використовують стандарт DNV DNVGL-RP-B204 "Зварювання обладнання підводних добувних систем". Він вимагає контролю параметрів вручну чи цифровим способом. Клієнти задоволені тим фактом, що Aker Solutions використовує цифрову систему моніторингу, та вражені майже 100% контролем та перевагами нової вдосконаленої системи. Вони також можуть бути впевнені у надійності і точності та цінують компанію Aker Solutions як одного з лідерів галузі.

«Цифровий моніторинг дає нам важливу конкурентну перевагу. Наші координатори зварювання мають надійний інструмент, що дозволяє гарантувати, що фахівці виконують роботу відповідно до затверджених параметрів зварювання WPS, а самі спеціалісти мають інструмент контролю погонної енергії, з якою вони працюють. За потреби обсяг такого контролю може бути збільшений до 100%. Як координатори зварювання ми ніколи не мали кращого контролю над тим, що відбувається в цехах», — каже Сергій Захватаєв.

«Aker Solutions має амбітну мету щодо цифровізації робочих процесів. WeldEye допоміг оцифрувати процес моніторингу параметрів зварювання та усунути необхідність ручного монітору, який раніше вимагав значних ресурсів часу та грошей. WeldEye допомагає нам підвищити нашу конкурентоспроможність на ринку».

Популярне зварювальне обладнання

Найпопулярніші моделі зварювальних апаратів і роботів для виконання різних завдань.

Сотні клієнтів обрали продукцію Kemppi OY
Хочете стати нашим клієнтом?
Залиште заявку і наш менеджер зв'яжеться з вами для підбору зварювального обладнання!

Чому клієнти вибирають нас?

За час роботи нашої компанії ми отримали сотні задоволених клієнтів. Надаємо послуги з демонстрації обладнання, сервісне обслуговування, а також гарантійне та післягарантійне обслуговування повного спектру зварювального обладнання Kemppi OY. Ми є вашим надійним партером в постачанні надійного зварювального обладнання і здійснюємо доставку по всій Україні.

<p>Прямі поставки зварювального обладнання Kemppi OY</p>

Прямі поставки

Прямі поставки зварювального обладнання Kemppi OY

<p>Широкий асортимент обладнання для зварювання</p>

Широкий асортимент

Широкий асортимент обладнання для зварювання

<p>Гнучка система знижок для постійних клієнтів</p>

Гнучка система знижок

Гнучка система знижок для постійних клієнтів

<p>Доставка зварювального обладнання по Україні</p>

Доставка по Україні

Доставка зварювального обладнання по Україні

Закрити
ТОВ «САММІТ»
Авторизований представник компанії KEMPPI OY в Україні
Зворотній дзвінок
Ми зв'яжемося з Вами протягом робочого дня!
Ваше ім'я:
Ваш телефон:
Ваші дані в безпеці і будуть використані лише для оперативного зв'язку з Вами!
×
Отримати консультацію
Ми зв'яжемося з Вами протягом робочого дня!
Ваше ім'я:
Ваш телефон:
Ваш E-Mail
Ваше повідомлення:
Ваші дані в безпеці і будуть використані лише для оперативного зв'язку з Вами!
×
Оформити заявку
Мы свяжемся с Вами в течение рабочего дня!
Ваше ім'я:
Ваш E-Mail:
Ваш телефон:
Ваші дані в безпеці і будуть використані лише для оперативного зв'язку з Вами!
×