ТОВ «САММІТ» авторизований представник компанії KEMPPI OY в Україні Зворотний дзвінок
Статті

Наскільки чистим повітрям ви дихаєте?

У зварювальну галузь зміни та інновації приходять дуже стрімко, тому проконтролювати та зробити таку, на перший погляд, незначну процедуру як заміна протисажевого фільтра не завжди вдається вчасно. Однак, не варто забувати, що від невеликих, але дуже важливих звичок може багато залежати. Розгляньмо три причини, з яких дуже важлива регулярна заміна протисажевих фільтрів.

1.Безпечне дихання

Можливо, найочевидніша причина для заміни фільтрів твердих частинок – забезпечення якісного середовища для дихання на робочому місці. Підтримка постійного потоку свіжого повітря є ключовою частиною безпеки зварювального процесу: він робить зварювання приємнішим, а також покращує чіткість та концентрацію уваги працівника.

Якщо подивитися на це з іншого боку, забитий або брудний фільтр може мати серйозні наслідки безпеки зварювання, знижуючи продуктивність вашої системи подачі свіжого повітря. У той час як довгострокові наслідки вдихання дрібних частинок у повітрі досі обговорюються багатьма, наука про наслідки вдихання частинок пилу напрочуд зрозуміла.

Частинки пилу розміром менше 10 мкм можуть потрапляти в ніс, рот та верхні дихальні шляхи, сприяючи таким респіраторним захворюванням, як астма, трахеїт, пневмонія, алергічний риніт та силікоз. Дрібні частки пилу також проникають у нижні дихальні шляхи та сприяють виникненню серцево-судинних захворювань, потрапляючи у кровотік.

Спокій та довгоперспективна користь для здоров'я від дихання чистим повітрям набагато переважують відносно невеликі витрати на заміну протисажевих фільтрів один раз на місяць.

2. Оптимальна продуктивність обладнання

Багато зварювальників чекають сигналу «замініть фільтр» на своєму респіраторі. Насправді, це вказує на те, що фільтр працює далеко за межами оптимальної продуктивності. Варто сприймати це як попередження про код несправності вашого автомобіля: коли на панелі приладів загоряється індикатор - це вже негативно позначається на роботі транспортного засобу.

Використання брудного фільтра впливає на позитивний тиск, який створюється вашим респіратором. Воно необхідне для запобігання проникненню забрудненого повітря, забезпечуючи при цьому постійний приплив свіжого в шолом. Використання респіратора без надмірного тиску створює непотрібне навантаження на механічні частини дихальної системи. У довгостроковій перспективі це може призвести до незапланованого ремонту та збільшення витрат на технічне обслуговування.

Заміна фільтрів один раз на місяць – важлива частина правильної гігієни обслуговування та простий спосіб забезпечити безперебійну роботу вашої системи подачі повітря Kemppi.

3. Підвищена ефективність роботи

Навряд чи для зварювальника влаштує такий сценарій проведення робіт, як переривання зварювального процесу через несправності обладнання. Експерти знають, що технічне обслуговування захисних елементів має вирішальне значення для створення робочого середовища, в якому ви можете повністю зосередитись на виконанні завдання. Але із забрудненим протиаерозольним фільтром існує реальний ризик того, що ви не протягнете цілий день без підзарядки респіратора.

Брудний або засмічений фільтр обмежує потік повітря і змушує вентилятор компенсувати це, обертаючись швидше, ніж зазвичай. Підвищена навантаження може значно скоротити термін служби батареї вашого респіратора і змусити заряджати його раніше.

Підтримка належного потоку повітря у пристрої підвищує продуктивність і гарантує, що зварювальник може вільно виконувати свою роботу, не турбуючись про те, що зварювальний процес може бути перерваний через низький рівень заряду батареї.

За матеріалами weldingvalue

Ознайомитись з асортиментом засобів захисту зварювальника ви можете тут 

Популярне зварювальне обладнання

Найпопулярніші моделі зварювальних апаратів і роботів для виконання різних завдань.

Сотні клієнтів обрали продукцію Kemppi OY
Хочете стати нашим клієнтом?
Залиште заявку і наш менеджер зв'яжеться з вами для підбору зварювального обладнання!

Чому клієнти вибирають нас?

За час роботи нашої компанії ми отримали сотні задоволених клієнтів. Надаємо послуги з демонстрації обладнання, сервісне обслуговування, а також гарантійне та післягарантійне обслуговування повного спектру зварювального обладнання Kemppi OY. Ми є вашим надійним партером в постачанні надійного зварювального обладнання і здійснюємо доставку по всій Україні.

<p>Прямі поставки зварювального обладнання Kemppi OY</p>

Прямі поставки

Прямі поставки зварювального обладнання Kemppi OY

<p>Широкий асортимент обладнання для зварювання</p>

Широкий асортимент

Широкий асортимент обладнання для зварювання

<p>Гнучка система знижок для постійних клієнтів</p>

Гнучка система знижок

Гнучка система знижок для постійних клієнтів

<p>Доставка зварювального обладнання по Україні</p>

Доставка по Україні

Доставка зварювального обладнання по Україні

Закрити
ТОВ «САММІТ»
Авторизований представник компанії KEMPPI OY в Україні
Зворотній дзвінок
Ми зв'яжемося з Вами протягом робочого дня!
Ваше ім'я:
Ваш телефон:
Ваші дані в безпеці і будуть використані лише для оперативного зв'язку з Вами!
×
Отримати консультацію
Ми зв'яжемося з Вами протягом робочого дня!
Ваше ім'я:
Ваш телефон:
Ваш E-Mail
Ваше повідомлення:
Ваші дані в безпеці і будуть використані лише для оперативного зв'язку з Вами!
×
Оформити заявку
Мы свяжемся с Вами в течение рабочего дня!
Ваше ім'я:
Ваш E-Mail:
Ваш телефон:
Ваші дані в безпеці і будуть використані лише для оперативного зв'язку з Вами!
×