ТОВ «САММІТ» авторизований представник компанії KEMPPI OY в Україні Зворотний дзвінок
Статті

Зварювання в арктичних умовах

Сьогодні арктичні райони особливо привабливі великими родовищами нафти та газу для інвесторів. Тут може бути до 13% нерозроблених запасів нафти Землі та 30% запасів природного газу. В основі найбільших проектів енергетичної галузі з будівництва газо- та нафторозподільних мереж – металоконструкції та новітні зварювальні технології.

Атмосферостійке зварювання

Наприклад, в умовах крайньої півночі нафто- і газопроводи необхідно прокладати через важкопрохідні болота. Це потрібно робити взимку, оскільки земля має бути достатньо промерзлою, щоб можна було розмістити всю необхідну техніку. Зварювання може бути успішним в арктичних широтах тільки в тому випадку, якщо умови праці є терпимими. Залежно від погоди, процесу зварювання та його застосування використовуються різні рівні захисту: від незахищених робочих місць до кабін з кондиціонуванням та опаленням.

При методі ММА у суху погоду захист місця зварювання може взагалі не знадобитися. Процес MIG/MAG та TIG завжди слід виконувати на локації, яка буде захищена від вітру, дощу та снігу. Захист можуть забезпечити різні типи наметів або навіть зварювальні бокси, що обігріваються. Ряд різних зварювальних захисних пристроїв також може покращити умови праці спеціаліста. Без зварювальної шафи працівник може легко замерзнути, а козирок його маски може запітніти.

Попереднє нагрівання

Особливу увагу завжди слід приділяти попередньому нагріву перед зварювальними роботами в арктичних умовах. По-перше, специфікація процедури зварювання визначає температуру попереднього нагрівання. Для більш тонких матеріалів та нелегованої сталі це зазвичай кімнатна температура. При використанні товстіших матеріалів та легованої сталі температура попереднього нагріву може становити 100°C і більше. Друга причина – конденсація води на холодних поверхнях. Перед зварюванням канавка і навколишня область, а також будь-яка підкладка також повинні бути очищені і висушені.

У холодних умовах на поверхні наповнювача легко конденсується волога. Зварювальні електроди слід зберігати в спеціальному електрообігрівається місці. При процесі MIG/MAG рекомендується використовувати нагрівач шафи в механізмі подачі дроту, щоб матеріал залишався сухим.

Холодостійкість зварювального обладнання

Компанія Kemppi вказує діапазон робочих температур свого зварювального обладнання у посібнику користувача. Мінімальний становить від -20°C до +40°C. Однак апарати Kemppi використовуються і в арктичних регіонах, де температура може бути значно нижчою.

Протягом багатьох років досліджувалась холодостійкість пристроїв у різних умовах. Для цієї мети Kemppi має в своєму розпорядженні приміщення, включаючи холодильну та окремі морозильні камери, на своєму майданчику в Океройнен, Лахті, Фінляндія. Вони дозволяють тестувати зварювальні компоненти, такі як труби, кабелі та механіку при температурах до -60°C. Практичні експерименти також проводилися в арктичних регіонах, а взимку 2013 року компанія Kemppi доставила кілька готових для роботи зварювальних апаратів на крайню північ для пробного використання. Їх випробовували при температурі -46°С. При таких низьких значеннях зварювання є складним завданням як для спеціаліста, так і для устаткування. Наприклад, гумові компоненти підземних кабелів, пальників та сполучних кабелів стають жорсткими через холод.

Всі ці результати використовуються та враховуються при виборі матеріалу у роботі з розробки вдосконалених продуктів. Наприклад, для нових підземних кабелів та пальників були вибрані різні матеріали, щоб гарантувати, що вони краще витримують холодніші умови.

 

Популярне зварювальне обладнання

Найпопулярніші моделі зварювальних апаратів і роботів для виконання різних завдань.

Сотні клієнтів обрали продукцію Kemppi OY
Хочете стати нашим клієнтом?
Залиште заявку і наш менеджер зв'яжеться з вами для підбору зварювального обладнання!

Чому клієнти вибирають нас?

За час роботи нашої компанії ми отримали сотні задоволених клієнтів. Надаємо послуги з демонстрації обладнання, сервісне обслуговування, а також гарантійне та післягарантійне обслуговування повного спектру зварювального обладнання Kemppi OY. Ми є вашим надійним партером в постачанні надійного зварювального обладнання і здійснюємо доставку по всій Україні.

<p>Прямі поставки зварювального обладнання Kemppi OY</p>

Прямі поставки

Прямі поставки зварювального обладнання Kemppi OY

<p>Широкий асортимент обладнання для зварювання</p>

Широкий асортимент

Широкий асортимент обладнання для зварювання

<p>Гнучка система знижок для постійних клієнтів</p>

Гнучка система знижок

Гнучка система знижок для постійних клієнтів

<p>Доставка зварювального обладнання по Україні</p>

Доставка по Україні

Доставка зварювального обладнання по Україні

Закрити
ТОВ «САММІТ»
Авторизований представник компанії KEMPPI OY в Україні
Зворотній дзвінок
Ми зв'яжемося з Вами протягом робочого дня!
Ваше ім'я:
Ваш телефон:
Ваші дані в безпеці і будуть використані лише для оперативного зв'язку з Вами!
×
Отримати консультацію
Ми зв'яжемося з Вами протягом робочого дня!
Ваше ім'я:
Ваш телефон:
Ваш E-Mail
Ваше повідомлення:
Ваші дані в безпеці і будуть використані лише для оперативного зв'язку з Вами!
×
Оформити заявку
Мы свяжемся с Вами в течение рабочего дня!
Ваше ім'я:
Ваш E-Mail:
Ваш телефон:
Ваші дані в безпеці і будуть використані лише для оперативного зв'язку з Вами!
×