ТОВ «САММІТ» авторизований представник компанії KEMPPI OY в Україні Зворотний дзвінок
Статті
  • Головна
  • Оновлена лінійка зварювальних апаратів MasterTig - універсальність зварювання для професіоналів

Оновлена лінійка зварювальних апаратів MasterTig - універсальність зварювання для професіоналів

Серія зварювальних апаратів MasterTig - досить знайома і звична для зварників в асортименті обладнання від фінського виробника з світовим ім'ям Kemppi OY. У 2019 році компанія анонсувала випуск повністю оновленої лінійки MasterTig, апарати якої були не тільки модернізовані, а й створені зовсім нові моделі, які виконують як зварювання TIG змінного і постійного струму, так і MMA. Вони забезпечують силу струму до 230 і 300 А, а в 2020 р з'являться моделі з потужністю 400 і 500 А. Більш того, модульна конструкція апаратів дозволяє адаптувати MasterTig до потреб користувача: зварювальник може вибрати різні панелі управління, бездротові пульти дистанційного керування і параметри транспортувального візка, а також персоналізувати заставку, завантаживши логотип своєї компанії або улюблене зображення. Нові зварювальні апарати MasterTig пройшли значний рівень трансформації і удосконалень, в порівнянні зі своїми попередниками, що дозволяє говорити про новий рівень зручності і енергоефективності лінійки, що презентується.

Зварювальний апарат, оптимізований спеціально для вас.

Обладнання MasterTig створювалося з урахуванням потреб звичайного зварника - щоб навіть початківець міг без проблем управляти апаратом і якісно виконувати свою роботу. Правда, самі апарати звичайними назвати складно. Модульна конструкція оновлених MasterTig дозволяє підібрати зварювальний апарат, який ідеально відповідав би вимогам кожного фахівця. Є вибір моделі для зварювання з максимальною силою струму, призначеним для користувача інтерфейсом, варіантами дистанційного керування, транспортних візків і пальників. Ще одна з переваг - 99 каналів пам'яті, які дають можливість зберігати параметри конкретного завдання зварювання і значення технологічних карт - фахівець може вільно копіювати, видаляти або оновлювати збережену в пам'яті інформацію.

Обладнання MasterTig

Weld Assist забезпечує продуктивне зварювання. Налаштування параметрів зварювального завдання при зварюванні TIG - трудомісткий процес, особливо для фахівців з невеликим досвідом. MasterTig спрощує налаштування обладнання для всіх зварників, так як має ретельно продуманий інтерфейс і опцію Weld Assist, що нагадує роботу майстра. Вона дає підказки та інструкції по налаштуванню: варто вибрати матеріал, товщину, тип з'єднання і положення зварювання - і Weld Assist встановить оптимальні параметри для необхідного завдання. Система порекомендує також оптимальний розмір електрода, параметри присадного дроту і подачі газу, тип оброблення крайок, потрібний рух електрода і швидкість переміщення.

WeldAssist

Функції підвищення продуктивності та оптимізації TIG зварювання.

У MasterTig реалізовано кілька високотехнологічних функцій для оптимізації зварювання TIG. Наприклад, MicroTack - функція виконання швидкого і точного прихваточного шва при зварюванні TIG постійним або змінним струмом. Вона ідеально підходить для виконання декількох прихваточних швів на тонких аркушах металу поспіль, коли дуже важливий зовнішній вигляд зварювального шва. MicroTack дозволяє створювати точні прихваточние шви з мінімальним тепловкладенням.

Double Pulse поєднує альтернативні цикли імпульсу, що підвищують швидкість зварювання до 30%, з уменшенням тепловкладення на 20%. Знижуючи рівень деформації і собівартість зварювання, Double Pulse ідеально підходить як для ручного зварювання постійним струмом, так і для механізованого, одночасно забезпечуючи відмінний зовнішній вигляд зварного шва.

Double Pulse поєднує альтернативні цикли імпульсу, що підвищують швидкість зварювання до 30%, з уменшенням тепловкладення на 20%.

У MasterTig реалізована також технологія Optima AC - форма кривих при зварюванні TIG змінним струмом зі зниженим рівнем шуму. Ця унікальна форма кривих об'єднує всі переваги традиційних синусоїдальних і квадратних форм і вносить в процес зварювання змінним струмом частинку магії. Ця функція сприяє зниженню рівня шуму при зварюванні TIG змінним струмом до 20%, так що зварювальник може просто сконцентруватися на якості.

Це лише деякі з великого числа удосконалень, реалізованих у новій лінійці MasterTig від Kemppi. Технічну досконалість і простоту використання цього обладнання потрібно оцінити самостійно.

5 (129) 2019 ЗВАРЮВАЛЬНИК

Оновлена лінійка зварювальних апаратів MasterTig - універсальність зварювання для професіоналів

Популярне зварювальне обладнання

Найпопулярніші моделі зварювальних апаратів і роботів для виконання різних завдань.

Сотні клієнтів обрали продукцію Kemppi OY
Хочете стати нашим клієнтом?
Залиште заявку і наш менеджер зв'яжеться з вами для підбору зварювального обладнання!

Чому клієнти вибирають нас?

За час роботи нашої компанії ми отримали сотні задоволених клієнтів. Надаємо послуги з демонстрації обладнання, сервісне обслуговування, а також гарантійне та післягарантійне обслуговування повного спектру зварювального обладнання Kemppi OY. Ми є вашим надійним партером в постачанні надійного зварювального обладнання і здійснюємо доставку по всій Україні.

<p>Прямі поставки зварювального обладнання Kemppi OY</p>

Прямі поставки

Прямі поставки зварювального обладнання Kemppi OY

<p>Широкий асортимент обладнання для зварювання</p>

Широкий асортимент

Широкий асортимент обладнання для зварювання

<p>Гнучка система знижок для постійних клієнтів</p>

Гнучка система знижок

Гнучка система знижок для постійних клієнтів

<p>Доставка зварювального обладнання по Україні</p>

Доставка по Україні

Доставка зварювального обладнання по Україні

Закрити
ТОВ «САММІТ»
Авторизований представник компанії KEMPPI OY в Україні
Зворотній дзвінок
Ми зв'яжемося з Вами протягом робочого дня!
Ваше ім'я:
Ваш телефон:
Ваші дані в безпеці і будуть використані лише для оперативного зв'язку з Вами!
×
Отримати консультацію
Ми зв'яжемося з Вами протягом робочого дня!
Ваше ім'я:
Ваш телефон:
Ваш E-Mail
Ваше повідомлення:
Ваші дані в безпеці і будуть використані лише для оперативного зв'язку з Вами!
×
Оформити заявку
Мы свяжемся с Вами в течение рабочего дня!
Ваше ім'я:
Ваш E-Mail:
Ваш телефон:
Ваші дані в безпеці і будуть використані лише для оперативного зв'язку з Вами!
×