ТОВ «САММІТ» авторизований представник компанії KEMPPI OY в Україні Зворотний дзвінок
Статті

Суднобудування світового класу з Master M 323

Новий потужний зварювальний апарат портативного типу Майстер М 323 від Kemppi був протестований на верфі Meyer Turku, де оцінили його універсальність, зручність використання та невеликі розміри.

Meyer Turku - одна з найбільших у світі верфей, на якій створюються сучасні екологічно чисті круїзні лайнери, пороми та спеціальні судна. Частка компанії Meyer на світовому ринку становить близько 15 відсотків, обсяг замовлень розписаний до 2026 року.

Процес зварювання у важкодоступних місцях

Умови роботи на верфі часто бувають непростими через обмежений простір або брак освітлення на робочому місці. Протягом зміни зварювальник може кілька разів змінювати локації, які часто розділені великими відстанями. В основному робота виконується поза приміщенням у будь-яку пору року та погоду.

«Ідеальний зварювальний апарат для роботи на верфі має бути маленьким та портативним, що спростить його переміщення з місця на місце. Крім того, обладнання повинно мати захист від негоди і бути ефективним для виконання тривалого зварювання без перегріву», — каже Санна Ніхольм, бригадир складальної групи Meyer.

Процес суднобудування поділено кілька етапів, де зварювання - невід'ємна частина роботи. На верфі використовується безліч операцій ручного зварювання, а також лазерне гібридне, роботизоване і порошкове дугове зварювання. При складанні корпусу працює близько 30 зварювальників, матеріали, що з'єднуються, в основному - це чорна або нержавіюча сталь, високоміцна сталь і іноді алюміній. Найчастіше роботу виконують рутиловим дротом.

Потужність та зручність використання в одному портативному корпусі

«З самого початку в мене склалося гарне враження про Master M 323: портативний, зручний у користуванні апарат із м'якою дугою. Інтерфейс користувача став для мене відкриттям, але після навчання і декількох днів використання все стало легко і просто», — зварювальник Міро Саренко.

«Невеликий розмір машини ідеально підходить для потреб суднобудівної промисловості, а універсальні програми спрощують повсякденну роботу. Weld Assist значно полегшив впровадження нового пристрою та виявився корисним і простим у використанні».

Потужності 320 А достатньо навіть для зварювання товстіших матеріалів, що значно розширює можливості використання Master M 323. На етапі випробувань апарат в основному застосовували для з'єднання чорної сталі у різних зварювальних положеннях. Стандартний процес Max Cool також дозволить у майбутньому поєднувати тонкі матеріали, що є особливо корисною додатковою функцією. У всіх тестових умовах апарат виконував свої завдання бездоганно.

Можливість підвішування апарату полегшує роботу на верфі: Master M 323 має укріплену ручку для перенесення, за яку також можна його фіксувати. Ця функція використовувалася в Meyer майже щодня. Робочі ліхтарі апарату також отримали багато позитивних відгуків, завдяки чому процес пройшов успішно навіть без додаткового освітлення.

Популярне зварювальне обладнання

Найпопулярніші моделі зварювальних апаратів і роботів для виконання різних завдань.

Сотні клієнтів обрали продукцію Kemppi OY
Хочете стати нашим клієнтом?
Залиште заявку і наш менеджер зв'яжеться з вами для підбору зварювального обладнання!

Чому клієнти вибирають нас?

За час роботи нашої компанії ми отримали сотні задоволених клієнтів. Надаємо послуги з демонстрації обладнання, сервісне обслуговування, а також гарантійне та післягарантійне обслуговування повного спектру зварювального обладнання Kemppi OY. Ми є вашим надійним партером в постачанні надійного зварювального обладнання і здійснюємо доставку по всій Україні.

<p>Прямі поставки зварювального обладнання Kemppi OY</p>

Прямі поставки

Прямі поставки зварювального обладнання Kemppi OY

<p>Широкий асортимент обладнання для зварювання</p>

Широкий асортимент

Широкий асортимент обладнання для зварювання

<p>Гнучка система знижок для постійних клієнтів</p>

Гнучка система знижок

Гнучка система знижок для постійних клієнтів

<p>Доставка зварювального обладнання по Україні</p>

Доставка по Україні

Доставка зварювального обладнання по Україні

Закрити
ТОВ «САММІТ»
Авторизований представник компанії KEMPPI OY в Україні
Зворотній дзвінок
Ми зв'яжемося з Вами протягом робочого дня!
Ваше ім'я:
Ваш телефон:
Ваші дані в безпеці і будуть використані лише для оперативного зв'язку з Вами!
×
Отримати консультацію
Ми зв'яжемося з Вами протягом робочого дня!
Ваше ім'я:
Ваш телефон:
Ваш E-Mail
Ваше повідомлення:
Ваші дані в безпеці і будуть використані лише для оперативного зв'язку з Вами!
×
Оформити заявку
Мы свяжемся с Вами в течение рабочего дня!
Ваше ім'я:
Ваш E-Mail:
Ваш телефон:
Ваші дані в безпеці і будуть використані лише для оперативного зв'язку з Вами!
×