ТОВ «САММІТ» авторизований представник компанії KEMPPI OY в Україні Зворотний дзвінок
Статті
  • Головна
  • Зварювання в складних кліматичних умовах Саудівської Аравії

Зварювання в складних кліматичних умовах Саудівської Аравії

Трубопроводи будуються в різних місцях: від крижаного холоду півночі до рівнин Центральної Азії, спекотних пустель Аравійського півострова і Африки. Щорічно тисячі кілометрів трубопроводів прокладаються та обслуговуються в екстремальних умовах, що неможливо порівняти зі стійким, стабільним температурним режимом цеху. Трубопроводи допускається монтувати та ремонтувати при температурі нижче -20°С та вище +50°С.

Коли зварювання виконується на відкритому повітрі, вживаються заходи щодо забезпечення захисту процесу від впливу навколишнього середовища – використовують такі конструкції, як намети та переносні зварювальні шафи. Вони здатні убезпечити шов від снігу, дощу та вітру, а фахівців – від негоди під час роботи. Однак вони не допоможуть у спеку, коли повітря в Саудівській Аравії розжарюється до +50°C.

Хоча погода може спричинити труднощі, зварювання завжди має відповідати точним вимогам до якості. Процес проводиться відповідно до технічних умов зварювання, затверджених шляхом попередньої атестації. Висококваліфіковані зварювальні роботи виконуються в екстремальних умовах, що може висувати вимоги до контролю, а також до працездатності обладнання.

Найбільший у світі нафтопереробний завод

Saudi Aramco - найбільша у світі компанія нафтової та енергетичної галузі. Вона належить державі Саудівської Аравії, а його штаб-квартира знаходиться в Дахрані, неподалік східного узбережжя країни. Зараз компанія будує найбільший у світі нафтопереробний завод у Джизані.

З'єднання трубопроводів здійснюється переважно зварюванням TIG та MMA. Кореневі проходи і тонкостінні труби зварюються процесом TIG, а всі проходи присадки - MMA. Компанія Kemppi поставила майже 1000 пристроїв MinarcTig Evo 200 для зварювання TIG, що виконується субпідрядниками за проектом, а також пристрої MasterTig MLS 4000 для процесу TIG і Master S 400 - для MMA.

Температура повітря в Джизані цілий рік перевищує +30°C, влітку може досягати +50°C. Міжнародний стандарт IEC 60974-1 вимагає від виробників зварювальних апаратів вимірювати та вказувати робочі цикли обладнання за температури +40°C. Той самий стандарт також вимагає, щоб устаткування витримувало температуру зберігання до +55°C. Досвід Саудівської Аравії також показав, що джерела живлення Kemppi бездоганно працюють у спекотних умовах.

У жарких умовах зварювальники зазнають більшого навантаження. Роботу фахівців можна полегшити, використовуючи такі методи, як механізоване орбітальне зварювання MIG/MAG або TIG. Однак проблема в тому, що нові методи впроваджуються повільно та дорого. Saudi Aramco потрібно, щоб усі специфікації процедур відповідали вимогам ISO та ASME, а також власним стандартам Saudi Aramco.

Зварювання водопроводу діаметром 85 дюймів

В Ер-Ріяді, столиці Саудівської Аравії, зварюють трубопровід для водопостачання міста. Умови в Ер-Ріяді дуже спекотні – влітку середня температура зазвичай +40°C. Трубопровід будується із сталевих труб діаметром 85 дюймів та товщиною стінок 15–20 мм. Нині секції зварюються методом ММА. Проте компанія, яка здійснює ці роботи, хотіла б впроваджувати продуктивніші підходи. Kemppi презентувала їм технологію орбітального зварювання MAG. У якості обладнання використовувалося джерело живлення FastMig X 450, оснащене двома механізмами подачі дроту WFX 300 P і орбітальною системою A5 MIG 1500. Кореневий прохід був зварений з використанням процесу WiseRoot+ суцільним дротом, а присадкові проходи з'єднали рутиловим дротом. Перехід від зварювання кореневого проходу до присадного проходу стався швидко, оскільки в одному з механізмів подачі використовувався суцільний дріт, а в іншому — рутиловий.

Підсумовуючи, можна сказати, що зварювання в жарких умовах зазвичай не є проблемою для обладнання, якщо воно виготовлене відповідно до міжнародних стандартів якості. Стандарт IEC 60974-1 вимагає, щоб робочий цикл джерел живлення перевірявся за температури +40°C, а останній повинен витримувати зберігання при температурі +55°C. Проте працівники зазнають більшого навантаження, коли працюють у жарких умовах. Перехід від ручного зварювання до механізованого, коли це можливо, є одним із способів полегшення праці при одночасному підвищенні якості та продуктивності. Однак це не завжди можливе через точність виготовлення. З іншого боку, графік та бюджетні обмеження можуть не дозволити використовувати нові методи у кожному проекті.

Популярне зварювальне обладнання

Найпопулярніші моделі зварювальних апаратів і роботів для виконання різних завдань.

Сотні клієнтів обрали продукцію Kemppi OY
Хочете стати нашим клієнтом?
Залиште заявку і наш менеджер зв'яжеться з вами для підбору зварювального обладнання!

Чому клієнти вибирають нас?

За час роботи нашої компанії ми отримали сотні задоволених клієнтів. Надаємо послуги з демонстрації обладнання, сервісне обслуговування, а також гарантійне та післягарантійне обслуговування повного спектру зварювального обладнання Kemppi OY. Ми є вашим надійним партером в постачанні надійного зварювального обладнання і здійснюємо доставку по всій Україні.

<p>Прямі поставки зварювального обладнання Kemppi OY</p>

Прямі поставки

Прямі поставки зварювального обладнання Kemppi OY

<p>Широкий асортимент обладнання для зварювання</p>

Широкий асортимент

Широкий асортимент обладнання для зварювання

<p>Гнучка система знижок для постійних клієнтів</p>

Гнучка система знижок

Гнучка система знижок для постійних клієнтів

<p>Доставка зварювального обладнання по Україні</p>

Доставка по Україні

Доставка зварювального обладнання по Україні

Закрити
ТОВ «САММІТ»
Авторизований представник компанії KEMPPI OY в Україні
Зворотній дзвінок
Ми зв'яжемося з Вами протягом робочого дня!
Ваше ім'я:
Ваш телефон:
Ваші дані в безпеці і будуть використані лише для оперативного зв'язку з Вами!
×
Отримати консультацію
Ми зв'яжемося з Вами протягом робочого дня!
Ваше ім'я:
Ваш телефон:
Ваш E-Mail
Ваше повідомлення:
Ваші дані в безпеці і будуть використані лише для оперативного зв'язку з Вами!
×
Оформити заявку
Мы свяжемся с Вами в течение рабочего дня!
Ваше ім'я:
Ваш E-Mail:
Ваш телефон:
Ваші дані в безпеці і будуть використані лише для оперативного зв'язку з Вами!
×