ТОВ «САММІТ» авторизований представник компанії KEMPPI OY в Україні Зворотний дзвінок
Новини та заходи

Kemppi, загальновизнаному лідеру в галузі дугового зварювання – 75 років!

У 2024 році фінська компанія Kemppi, провідний розробник у галузі дугового зварювання, святкує 75-річчя. Компанія постачає інноваційні продукти, цифрові рішення та послуги для професіоналів - від промислових зварювальних підприємств до індивідуальних підрядників - і прагне презентувати виключно зручні та надійні продукти, постійно створюючи нові технології зварювання, що підвищують якість та продуктивність праці. Завдяки партнерській мережі, що охоплює понад 70 країн світу, Kemppi враховує особливості роботи у кожному регіоні.

Цінності компанії

Робота на результат та прагнення бути найкращими у своїй сфері — це командна робота, вона ведеться як усередині компанії, так і за її межами, оскільки компанія співпрацює зі своїми партнерами та клієнтами. Kemppi прагне розробляти продукти, які є простими у використанні, і завжди цікавиться потребами своїх клієнтів.

Kemppi пишається своєю спадщиною та досвідом: виробництво виросло зі скромного підприємства до міжнародного виробника зварювального обладнання, інновації якого знову і знову впливають на світ дугового зварювання. Вибираючи інновації від Kemppi ви почуватиметеся в безпеці, а ваш бізнес буде у надійних руках.

Kemppi виконує свої обіцянки, дані клієнтам і партнерам, а повагу до бренду заслуговує конкретними діями. Ви можете розраховувати на те, що фахівці компанії завжди будуть доброзичливими та високопрофесійними.

Інновації від Kemppi

Kemppi виробляє повну екосистему продуктів, яка включає зварювальні апарати, програмне забезпечення для зварювання, пальники, а також засоби захисту.

75 років кілька поколінь фахівців компанії допомагають клієнтам вирішувати будь-які проблеми, пов'язані з дуговим зварюванням. Технології, дослідження та інновації Kemppi допомогли цій світовій галузі розвинутись до сучасного стану.

Вперше у світі Kemppi у 1977 році презентувала світові інверторне джерело живлення, а у 1993 році – цифрове джерело живлення. Трохи пізніше, у 2000-х роках – фахівці компанії вперше відкрили еру універсального програмного забезпечення для управління зварювальним виробництвом та цифрових технологічних карт.

Головні завдання Kemppi

Зварювальники - в центрі уваги інженерів-розробників Kemppi, їм прагнуть надати найкращі інструменти, поєднуючи орієнтовані на користувача інновації з високою якістю. Головні завдання Kemppi - стабільна дуга, якісне зварювання та зручність роботи. Їхня концепція охоплює всю екосистему зварювальних робіт — від базового інструментарію до просунутих пристроїв та цифрових рішень, які гарантують незмінно високу якість робіт.

«Справжня інновація змінює наш світогляд та методи роботи. Інновація може бути незначним підвищенням ергономічності, інший спосіб управління проектом або зовсім новий підхід до існуючих виробничих процесів. У будь-якому випадку інновації роблять ваше життя простішим і комфортнішим». - саме таке завдання ставить перед собою компанія Kemppi.

Kemppi вже багато років допомагає своїм клієнтам підвищити ефективність зварювання, пропонуючи продукти найвищої якості, інтелектуальні цифрові рішення та доступні послуги. Компанія допомагає їм підвищити продуктивність та скоротити витрати на зварювальне виробництво, поставляючи надійні, функціональні та зручні рішення.

Усі види діяльності Kemppi, пов'язані зі зварюванням, включаючи дослідження зварювальних процесів та розробку характеристик дуги зварювального обладнання, демонстрацію нових розробок та проведення консультацій, гарантують найвищий професіоналізм у будь-якій ситуації. Секрет якості їх рішень — кваліфіковані та найвищою мірою професійні фахівці, які працюють у компанії.

Інструктори зі зварювання та інженери Kemppi мають кваліфікації IWS та IWE, перевірені та затверджені Міжнародним інститутом зварювання (IIW). Крім того, вони є кваліфікованими зварювальниками відповідно до стандарту ISO 9606-1.

Також продукція Kemppi досягає заявлених параметрів і відрізняється дизайном, що відзначений нагородами та який розрахований на тривалий термін служби. Керівним принципом виробника є зручність використання та надійність продукції.

Шлях до інновацій

Мартті Кемппі, засновник Kemppi, завжди прагнув створювати нове, і саме це дозволило йому перетворити свою справу на новаторську компанію, яка не боїться експериментувати та виходити за межі. Він вірив, що немає нічого неможливого і спонукав своїх співробітників, дітей та онуків експериментувати, не боячись можливих невдач. Тільки так можна створити щось нове.

Kemppi вийшла на міжнародний ринок у 1950-х роках - все почалося з разових поставок до Туреччини, Таїланду, В'єтнаму, Танзанії, Перу та Чилі. У 1960-х роках Kemppi експортувала вже в 20 з лишком країн. Основна увага приділялася Скандинавії, але експорт до інших країн Європи також зростав дуже швидко. У 1980-х роках почалися поставки в СРСР і Австралію, по всій Європі відкрилися філії і до кінця десятиліття на експорт припадало вже понад 80% усіх продажів. У 1990-х роках компанія почала розширюватися в Азії. На сьогоднішній день Kemppi має філії в 17 країнах, а мережа компаній-партнерів охоплює понад 60 країн.

Kemppi - інноваційний лідер зварювальної галузі та піонер у сфері дугового зварювання. Вона розробила перше у світі інверторне джерело живлення, першою перейшла від аналогового зварювання до цифрового зварювання та стала передовим виробником зварювальних апаратів, удостоєним престижної міжнародної премії. Крім того, Kemppi стала першопрохідником у використанні Інтернету речей. Вона випустила перше у світі універсальне ПЗ для управління зварювальним виробництвом та цифрові технологічні карти зварювання (dWPS). Kemppi хоче зберегти лідерство на роки вперед та інвестує у своїх майбутніх фахівців, активно співпрацюючи з навчальними закладами по всьому світу.

 

«Не бійтеся експериментувати та виходити за рамки».

Мартті Кемппі

Популярне зварювальне обладнання

Найпопулярніші моделі зварювальних апаратів і роботів для виконання різних завдань.

Сотні клієнтів обрали продукцію Kemppi OY
Хочете стати нашим клієнтом?
Залиште заявку і наш менеджер зв'яжеться з вами для підбору зварювального обладнання!

Чому клієнти вибирають нас?

За час роботи нашої компанії ми отримали сотні задоволених клієнтів. Надаємо послуги з демонстрації обладнання, сервісне обслуговування, а також гарантійне та післягарантійне обслуговування повного спектру зварювального обладнання Kemppi OY. Ми є вашим надійним партером в постачанні надійного зварювального обладнання і здійснюємо доставку по всій Україні.

<p>Прямі поставки зварювального обладнання Kemppi OY</p>

Прямі поставки

Прямі поставки зварювального обладнання Kemppi OY

<p>Широкий асортимент обладнання для зварювання</p>

Широкий асортимент

Широкий асортимент обладнання для зварювання

<p>Гнучка система знижок для постійних клієнтів</p>

Гнучка система знижок

Гнучка система знижок для постійних клієнтів

<p>Доставка зварювального обладнання по Україні</p>

Доставка по Україні

Доставка зварювального обладнання по Україні

Закрити
ТОВ «САММІТ»
Авторизований представник компанії KEMPPI OY в Україні
Зворотній дзвінок
Ми зв'яжемося з Вами протягом робочого дня!
Ваше ім'я:
Ваш телефон:
Ваші дані в безпеці і будуть використані лише для оперативного зв'язку з Вами!
×
Отримати консультацію
Ми зв'яжемося з Вами протягом робочого дня!
Ваше ім'я:
Ваш телефон:
Ваш E-Mail
Ваше повідомлення:
Ваші дані в безпеці і будуть використані лише для оперативного зв'язку з Вами!
×
Оформити заявку
Мы свяжемся с Вами в течение рабочего дня!
Ваше ім'я:
Ваш E-Mail:
Ваш телефон:
Ваші дані в безпеці і будуть використані лише для оперативного зв'язку з Вами!
×