ТОВ «САММІТ» авторизований представник компанії KEMPPI OY в Україні Зворотний дзвінок
Новини та заходи

Високий рівень професійно-технічної освіти – міцний фундамент для відбудови України.

У квітні, у Вінниці, на базі ВХПТУ Вище художнє професійно-технічне училище №5 м.Вінниці майстри виробничого навчання із 25 закладів профтеху, партнерів проєкту EdUP, упродовж двох днів опановували сучасні методики у галузі зварювання. Серед запропонованих практик для спеціалістів - 4 методи зварювання: газове, дугове покритими штучними електродами, зварювання плавким методом в захисті від активних газів і неплавким електродом в аргоні. Так проходила перша навчально-практична конференція зі зварювання для майстрів виробничого навчання закладів профтехосвіти в рамках програми “Публічно-приватне партнерство для поліпшення професійної освіти в Україні”.

Проект “Публічно-приватне партнерство для поліпшення професійної освіти в Україні” впроваджується за фінансової підтримки Swiss Development & Cooperation - Швейцарської агенції з розвитку та співробітництва, та реалізується Swisscontact Eastern Europe за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Спеціалісти з трьох провідних компанії у зварювальній галузі – офіційний дилер фінської компанії Kemppi -ТОВ "САММІТ",  Завод «Донмет» і Paton International провели презентації та інструктаж для майстрів щодо роботи зі своїм обладнанням.

“Це велика честь прийняти у себе першу навчальну-практичну конференцію зі зварювання, в якій беруть участь 25 майстрів з різних закладів П(ПТ)О України.  Будівельний напрям - завжди був основним у роботі нашого училища. Робітничі професії - це запорука успішного розвитку будь-якої економіки, а будівельна галузь відіграє ключову роль у створенні і відбудові інфраструктури України,” - наголосив Андрій Безуглий, директор Вищого художнього професійно-технічного училища.

Офіційний дилер фінської компанії Kemppi в Україні, ТОВ “САММІТ”, надав для тренінгу кілька видів апаратів на кожен метод зварювання: ручне дугове, плавким електродом і аргоново-дугове. Це високотехнологічне, сучасне обладнання, яке вже давно використовують у закладах П(ПТ)О в Україні, дає змогу працювати на якісних та надійних апаратах, набуваючи досвіду зварювання європейського рівня. “Мотивація у майстрів підвищувати кваліфікацію і здобувати нові навички є, але все насамперед впирається у нестачу грошей у закладів і відповідно устаткування для навчання.  На майбутнє плануємо взаємовигідну співпрацю із закладами П(ПТ)О, - зазначив Олександр Курманчук, представник ТОВ “САММІТ.”

Популярне зварювальне обладнання

Найпопулярніші моделі зварювальних апаратів і роботів для виконання різних завдань.

Сотні клієнтів обрали продукцію Kemppi OY
Хочете стати нашим клієнтом?
Залиште заявку і наш менеджер зв'яжеться з вами для підбору зварювального обладнання!

Чому клієнти вибирають нас?

За час роботи нашої компанії ми отримали сотні задоволених клієнтів. Надаємо послуги з демонстрації обладнання, сервісне обслуговування, а також гарантійне та післягарантійне обслуговування повного спектру зварювального обладнання Kemppi OY. Ми є вашим надійним партером в постачанні надійного зварювального обладнання і здійснюємо доставку по всій Україні.

<p>Прямі поставки зварювального обладнання Kemppi OY</p>

Прямі поставки

Прямі поставки зварювального обладнання Kemppi OY

<p>Широкий асортимент обладнання для зварювання</p>

Широкий асортимент

Широкий асортимент обладнання для зварювання

<p>Гнучка система знижок для постійних клієнтів</p>

Гнучка система знижок

Гнучка система знижок для постійних клієнтів

<p>Доставка зварювального обладнання по Україні</p>

Доставка по Україні

Доставка зварювального обладнання по Україні

Закрити
ТОВ «САММІТ»
Авторизований представник компанії KEMPPI OY в Україні
Зворотній дзвінок
Ми зв'яжемося з Вами протягом робочого дня!
Ваше ім'я:
Ваш телефон:
Ваші дані в безпеці і будуть використані лише для оперативного зв'язку з Вами!
×
Отримати консультацію
Ми зв'яжемося з Вами протягом робочого дня!
Ваше ім'я:
Ваш телефон:
Ваш E-Mail
Ваше повідомлення:
Ваші дані в безпеці і будуть використані лише для оперативного зв'язку з Вами!
×
Оформити заявку
Мы свяжемся с Вами в течение рабочего дня!
Ваше ім'я:
Ваш E-Mail:
Ваш телефон:
Ваші дані в безпеці і будуть використані лише для оперативного зв'язку з Вами!
×