ТОВ «САММІТ» авторизований представник компанії KEMPPI OY в Україні Зворотний дзвінок
Новини та заходи

WorldSkills Ukraine – 2019 #ВсебудеПТО

WorldSkills International - це міжнародна некомерційна асоціація, заснована в 1953 році. Місія проведення конкурсу-професійна орієнтація молоді, а також впровадження в систему вітчизняної професійної освіти кращих міжнародних напрацювань в даній сфері.

WorldSkills Ukraine – 2019 #ВсебудетПТО

У 2016 році Україна офіційно стала членом міжнародної організації WorldSkills International. З кожним роком, за підтримки спонсорів, професійно-технічних і вищих навчальних закладів, цей молодіжний рух професіоналів набирає все більше популярності і стає престижним для кожного студента і молодого фахівця.

З 24 жовтня по 15 листопада, в три етапи, які проходили в трьох містах - Запоріжжі, Кривому Розі, Маріуполі, відбулися змагання WorldSkills Ukraine - 2019. На локаціях, спеціально обладнаних для змагань в дев'яти компетенціях, зійшлися кращі серед студентів і молодих фахівців.

С 24 октября по 15 ноября, в три этапа, которые проходили в трех городах - Запорожье, Кривом Роге, Мариуполе, состоялись состязания WorldSkills Ukraine - 2019.

Всі конкурсні завдання хлопці виконували на реальній техніці і обладнанні, яке надали спонсори WorldSkills Ukraine. У категорії «Зварювальні роботи» конкурсанти мали можливість продемонструвати свої навички та вміння на професійному зварювальному обладнанні від фінського виробника Kemppi OY, яке, на правах офіційного спонсора, надала компанія «Самміт».

Все конкурсные задания ребята исполняли на реальной технике и оборудовании, которое предоставили спонсоры WorldSkills Ukraine.

Всеукраїнський конкурс дуже важливий для майбутнього України. Захід такого грандіозного масштабу покликаний підвищувати престижність робітничих спеціальностей серед молоді України і можливість реалізуватися в улюбленій справі. Компанія «Самміт», разом з такими представниками бізнесу як «Метінвест», готова підтримувати майбутнє нашої країни і допомагати в проведенні конкурсів професійної майстерності.

Компания «Саммит», наряду с такими представителями бизнеса как «Метинвест», готова поддерживать будущее нашей страны и помогать в проведении конкурсов профессионального мастерства.

Відбір талановитих, професійних представників серед учнів, студентів та молодих фахівців завершено. Переможці, які представлять регіони в національному відборі Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine-2020 року, визначені. Залишається сподіватися, що WorldSkills Ukraine стане найпотужнішим мотиватором для студентів в досягненні нових вершин в обраній професії.

І нехай перемагає найсильніший!

 

Популярне зварювальне обладнання

Найпопулярніші моделі зварювальних апаратів і роботів для виконання різних завдань.

Сотні клієнтів обрали продукцію Kemppi OY
Хочете стати нашим клієнтом?
Залиште заявку і наш менеджер зв'яжеться з вами для підбору зварювального обладнання!

Чому клієнти вибирають нас?

За час роботи нашої компанії ми отримали сотні задоволених клієнтів. Надаємо послуги з демонстрації обладнання, сервісне обслуговування, а також гарантійне та післягарантійне обслуговування повного спектру зварювального обладнання Kemppi OY. Ми є вашим надійним партером в постачанні надійного зварювального обладнання і здійснюємо доставку по всій Україні.

<p>Прямі поставки зварювального обладнання Kemppi OY</p>

Прямі поставки

Прямі поставки зварювального обладнання Kemppi OY

<p>Широкий асортимент обладнання для зварювання</p>

Широкий асортимент

Широкий асортимент обладнання для зварювання

<p>Гнучка система знижок для постійних клієнтів</p>

Гнучка система знижок

Гнучка система знижок для постійних клієнтів

<p>Доставка зварювального обладнання по Україні</p>

Доставка по Україні

Доставка зварювального обладнання по Україні

Закрити
ТОВ «САММІТ»
Авторизований представник компанії KEMPPI OY в Україні
Зворотній дзвінок
Ми зв'яжемося з Вами протягом робочого дня!
Ваше ім'я:
Ваш телефон:
Ваші дані в безпеці і будуть використані лише для оперативного зв'язку з Вами!
×
Отримати консультацію
Ми зв'яжемося з Вами протягом робочого дня!
Ваше ім'я:
Ваш телефон:
Ваш E-Mail
Ваше повідомлення:
Ваші дані в безпеці і будуть використані лише для оперативного зв'язку з Вами!
×
Оформити заявку
Мы свяжемся с Вами в течение рабочего дня!
Ваше ім'я:
Ваш E-Mail:
Ваш телефон:
Ваші дані в безпеці і будуть використані лише для оперативного зв'язку з Вами!
×