ООО «САММИТ» авторизованный представитель компании KEMPPI OY в Украине Обратный звонок
Статьи

Запорука розвитку трубопровідного транспорту

 

Запорука розвитку трубопровідного транспорту

Не зважаючи на давність винайдення трубопроводу, трубопровідний транспорт відноситься до видів транспорту, що активно розвиваються. В найбільших об’ємах трубопроводами транспортуються природний газ, нафта та нафтопродукти. Хоча трубопровідний транспорт є надійним і стабільним видом транспорту, він має і недоліки:

  • низька гнучкість – складність переналаштування трубопроводу на транспортування іншої речовини чи зміну напрямку транспортування;
  • висока вартість початкових капіталовкладень при будівництві.

Для вирішення проблеми низької гнучкості необхідно створювати більш розгалужену систему трубопроводів, що, в свою чергу, важко зробити без  зниження витрат на будівництво.

Варто зазначити, що найшвидшим та економічним видом зварювання стиків труб – є контактне зварювання, але більш універсальними все ж є дугові способи зварювання такі як ручне дугове зварювання покритими електродами (ММА) та зварювання витратним дротовим електродом в захисних газах (MIG/MAG). При ММА зварюванні відповідальних трубопроводів з товщиною стінки понад 10 мм кореневий прохід все ж необхідно виконувати аргонодуговим (TIG) способом, що збільшує час на зварювання одного стика та вартість усього трубопроводу. При самому ж ММА зварюванні після кожного проходу треба видаляти шлак з поверхні шва, а у разі виникнення недопустимих шлакових включень в металі шва, необхідно видаляти дефектні місця та виправляти брак, що призводить до додаткового збільшення витрат часу і коштів. При MIG/MAG зварюванні стиків труб без кореневого проходу TIG способом або підкладок могли виникати надмірний провар та «їжаки» при потраплянні нерозплавленого дроту в зазор стика та приплавленні його з внутрішньої сторони шва. Виправлення таких дефектів проблематичне або неможливе взагалі.

Для подолання недоліків дугових способів зварювання було проведено безліч розробок. Одна з останніх – розробка новітнього процесу MIG/MAG зварювання Wise Root+ від компанії Kemppi. Унікальність запатентованого процесу полягає у точному зчитуванні з високим ступенем дискретизації напруги на зварювальній дузі. Комплект зварювального обладнання FastMig X450 Pipe з функцією Wise Root+ (зварювання холодною дугою) забезпечує підтримання необхідного значення на дузі з високою точністю.

Проведені випробування показали високі якісні характеристики зварних швів при зварюванні неповоротних стиків труб. Враховуючи, що зварювання можна виконувати без підкладок та без додаткових засобів по захисту кореня шва, витрата часу на зварювання одного стика скорочуються до 80% , а витрати на матеріали та оплату праці – до 50% . Процес Wise Root+ , в залежності від замовленого набору програм зварювання, може використовуватись для різних марок сталей, типів і діаметрів зварювального дроту та комбінацій захисного газу. Окрім того він може використовуватись як при механізованому так і при ручному переміщенні пальника. Все це забезпечує гнучкість та універсальність розробленого процесу зварювання.

Компанія Kemppi і далі веде дослідження по підбору нових та вдосконаленню існуючих програм зварювання.

Отже запровадження сучасних технологій, таких як зварювальний процес Wise Root+ , є запорукою розвитку трубопровідного транспорту та енергонезалежності України.

 

Популярное сварочное оборудование

Самые популярные модели сварочных аппаратов и роботов для выполнения различных задач.

Сотни клиентов выбрали продукцию KEMPPI OY
Хотите стать нашим клиентом?
Оставьте заявку и наш менеджер свяжется с вами для подбора сварочного оборудования!

Почему клиенты выбирают нас?

За время работы нашей компании мы получили сотни довольных клиентов. Оказываем услуги по демонстрации оборудования, сервисное обслуживание, а также гарантийное и послегарантийное обслуживание полного спектра сварочного оборудования Kemppi OY. Мы являемся вашим надежным партером в поставке надежного сварочного оборудования и осуществляем доставку по всей Украине.

<p>Прямые поставки сварочного оборудования Kemppi OY</p>

Прямые поставки

Прямые поставки сварочного оборудования Kemppi OY

<p>Широкий ассортимент оборудования для сварки</p>

Широкий ассортимент

Широкий ассортимент оборудования для сварки

<p>Гибкая система скидок для постоянных клиентов</p>

Гибкая система скидок

Гибкая система скидок для постоянных клиентов

<p>Доставка сварочного оборудования по Украине</p>

Доставка по Украине

Доставка сварочного оборудования по Украине

Закрыть
ООО «САММИТ»
Авторизованный представитель компании KEMPPI OY в Украине
Обратный звонок
Мы свяжемся с Вами в течение рабочего дня!
Ваше имя:
Ваш телефон:
Ваши данные в сохранности и будут использованы только для оперативной связи с Вами!
×
Получить консультацию
Мы свяжемся с Вами в течение рабочего дня!
Ваше имя:
Ваш телефон:
Ваш E-Mail
Ваше сообщение:
Ваши данные в сохранности и будут использованы только для оперативной связи с Вами!
×
Оформить заявку
Мы свяжемся с Вами в течение рабочего дня!
Ваше имя:
Ваш E-Mail:
Ваш телефон:
Ваши данные в сохранности и будут использованы только для оперативной связи с Вами!
×