ТОВ «САММІТ» авторизований представник компанії KEMPPI OY в Україні Зворотний дзвінок
Статті

11 ПОШИРЕНИХ МІФІВ ПРО KEMPPI

Переглядаючи різні форуми зі зварювання в мережі Інтернет, спілкуючись з представниками виробництв, де зварювання є однією з основних технологічних операцій, ми зрозуміли, що не дивлячись на доступність інформації на сайті https://kemppi.in.ua, регулярну участь компанії «Самміт» у виставках, промислових форумах, а також проведення власних практичних семінарів, існує величезна кількість неточної, та й просто недостовірної інформації стосовно фінського зварювального обладнання. У даній статті ми спробуємо відповісти на найпоширеніші питання, пов'язані з Kemppi і розвіяти всі існуючі міфи щодо даного виробника і його продукції.

МІФ 1. «KEMPPI - ЦЕ БУДЬ-ЯКИЙ НАПІВАВТОМАТ».

Нам, звичайно, приємно таке твердження, але воно не зовсім відповідає дійсності. Це із серії, що ксероксом ми називаємо будь-який копіювальний апарат, або джипом будь-який позашляховик. Такий міф виник на підгрунті того, що перші апарати для напівавтоматичного, а точніше, механізованого зварювання, які відмінно себе зарекомендували, були поставлені на підприємства Радянського Союзу компанією Kemppi Oy ще в 1986 році і дуже швидко завоювали популярність. Згодом, досить довго на радянському і пострадянському просторі, Kemppi був єдиним іноземним брендом серед зварювального устаткування. До речі, є безліч підприємств, де зварювальні апарати Kemppi служать вже більше 30 років!

МІФ 2. «ЗВАРЮВАЛЬНІ АПАРАТИ KEMPPI ВИГОТОВЛЯЮТЬСЯ В КИТАЇ».

Всупереч існуючій тенденції перенесення своїх виробничих потужностей з Європи в Китай іншими постачальниками зварювального обладнання, компанія Kemppi Oy в кризовий 2009 році модернізувала свій існуючий завод в невеликому фінському місті Лахті. Там працює близько 700 співробітників, у переважній більшості - це фіни. Таким чином, завод Kemppi в Лахті - містоутворююче підприємство і працювати на ньому дуже престижно. Потужності заводу перевищують поточну завантаженість в три рази, тому переміщати в іншу країну виробництво не доцільно. В силу загальної глобалізації компанія Kemppi Oу отримує компоненти для виробництва своїх апаратів від постачальників по всьому світу - з Японії, Німеччини, Франції, Фінляндії.

МІФ 3. ОБЛАДНАННЯ KEMPPI ЗАНАДТО МІНІАТЮРНЕ І НЕ ЗДАТНЕ ВИТРИМУВАТИ ВЕЛИКІ НАВАНТАЖЕННЯ, НАПРИКЛАД ТРИЗМІННИЙ РЕЖИМ РОБОТИ В ВАЖКИХ УМОВАХ.

Зварювальні апарати Kemppi більше 30 років з успіхом використовуються більшістю суднобудівних і судноремонтних заводів практично на всіх стадіях будівництва суден - як в цехах, так і на стапелях і в доках. Крім того, за останні десять років зварювальне обладнання Kemppi завоювало популярність серед компаній, що працюють в нафтогазовій галузі, а це робота з прокладання та ремонту магістральних трубопроводів в екстремальних умовах, при підвищеній вологості і т.п. І цей факт говорить про те, що обладнання Kemppi ніяк не можна назвати мініатюрним і «ніжним».

МІФ 4. ОБЛАДНАННЯ KEMPPI ЗАНАДТО ДОРОГЕ АБО «МЕРСЕДЕСАМИ МИ НЕ ВАРИМО!».

Так часто кажуть ті, хто Kemppi навіть не пробував працювати. Просто існує стала думка, що раз фінське - значить дороге. Так, обладнання Kemppi недешеве. І, звичайно, його якість значно відрізняється від вітчизняного або китайського зварювального апарату. Але не дарма ж в народі кажуть: «Скупий платить двічі!» А від фахівців відділу закупівель ми часто чуємо, що замість одного Kemppi можна купити чотири «китайця». Однак, вони навряд чи враховують час і витрати на проведення закупівельних процедур, на простої, пов'язані з поломкою і заміною апарату, на ремонт і зачистку зварних швів від бризок, отриманих в результаті роботи дешевим апаратом без спеціальних програм і т.д. Цікаво, а що про це думають самі зварники? Адже ця професія дуже важка, а Kemppi вкладає свої сили в тому числі в ергономіку і зручність роботи на зварювальному апараті, і девіз компанії не дарма такий - «Зварювання із задоволенням!» Коли ми їздимо тільки на Жигулях, нас, в принципі, все влаштовує - їздити можна. Але пересівши навіть на простенький Ford, або тим більше на Mercedes, навряд чи хтось знову захоче їздити на вітчизняному автомобілі. Що ж стосується вартості обладнання Kemppi в порівнянні з іншими провідними зарубіжними брендами - ринкові ціни аналогічні, і часто обладнання Kemppi виграє в ціновій політиці у своїх конкурентів.

МІФ 5. ПЛАСТИКОВИЙ КОРПУС ПОДАЮЧОГО МЕХАНІЗМУ ЗВАРЮВАЛЬНИХ АПАРАТІВ ДЛЯ МЕХАНІЗОВАНОГО ЗВАРЮВАННЯ НЕНАДІЙНИЙ.

Насправді Kemppi Oy вже давно застосовує подвійний ударостійкий пластик, який призначений для захисту зварювальних апаратів під час експлуатації у важких умовах. Багато наших замовників з досвіду знають, що корпус, виконаний з такого матеріалу, набагато міцніший і надійніший звичайного металевого корпусу. Одного разу ми були присутні при спробі утилізації приблизно 40 зварювальних апаратів Kempact RA. І, бавлячись, намагалися пробити апарати важким ломом наскрізь: не змогли пробити навіть кришку.

МІФ 6. ПЛАСТИКОВІ РОЛИКИ В ПОДАЮЧОМУ МЕХАНІЗМІ ШВИДКО ЗНОШУЮТЬСЯ.

Пластикові ролики надійні, оскільки робоча поверхня все одно металева, так само як і у повністю металевих роликів (вони теж є в номенклатурі). І в тих і в інших роликів знос йде приблизно з однаковою швидкістю. А пластикові зубці не зношуються швидше робочої поверхні.

МІФ 7. ЗВАРЮВАЛЬНИМ АПАРАТАМ KEMPPI НЕ ВИСТАЧАЄ «ДУБОВОСТІ», ВОНИ ВИМАГАЮТЬ ЗАНАДТО БЕРЕЖНОГО СТАВЛЕННЯ.

Дбайливо ставитися до інструментів – не соромно, так само, як і утримувати робоче місце в чистоті.

Варто додати, що апарати Kemppi зносостійкі, надійно працюють на великому діапазоні температур, за офіційними даними від -20 до + 40°С, і як показала практика - здатні витримати ще більші навантаження.

МІФ 8. ЯКЩО ВИКОРИСТОВУВАТИ НЕ ОРИГІНАЛЬНІ КОМПЛЕКТУЮЧІ ДО ПАЛЬНИКА KEMPPI, ТО ЦЕ НЕ ВПЛИНЕ НА ЯКІСТЬ ЗВАРЮВАННЯ І НА ЕКСПЛУАТАЦІЮ ЗВАРЮВАЛЬНОГО АПАРАТУ.

Апарату це не зашкодить, але не варто чекати того ж терміну служби від деталей вдвічі дешевше.

МІФ 9. ТРАНСФОРМАТОРНИЙ ЗВАРЮВАЛЬНИЙ АПАРАТ KEMPPI НАДІЙНІШИЙ ЗА СУЧАСНИЙ ІНВЕРТОРНИЙ.

Як і сокира надійніша за електрорубанок ... Але є три міркування. Перше: при однаковій вихідній потужності вага трансформатора зворотньопропорційна частоті, на якій працює трансформатор. 50 Гц або 20000 Гц - трансформатор сучасного апарату в 400 разів легший. Вага апарату менша. Це зручно. Друге: інверторний апарат в меншій мірі залежить від якості мережі живлення, не кажучи вже про сучасні методи зварювання, які неможливі в трансформаторних апаратах. Ну і, нарешті, третє: інверторний зварювальний апарат споживає напругу, тільки коли горить дуга, в той час як трансформаторний - з моменту включення, що в рази збільшує енергоспоживання і призводить до зростання собівартості продукції, що випускається.

МІФ 10. KEMPPI - ЦЕ СКЛАДНЕ ВИСОКОТЕХНОЛОГІЧНЕ ОБЛАДНАННЯ, ЩО ПОТРЕБУЄ ВИСОКОКВАЛІФІКОВАНОГО ПЕРСОНАЛУ, А ЦЕ ДУЖЕ ДОРОГО!

По-перше, в лінійці Kemppi представлені різні варіанти виконання зварювального апарату, іншими словами - є апарати базового, середнього та просунутого рівнів. Тому завжди можна під конкретні запити підібрати відповідний зварювальний апарат. По-друге, програмне забезпечення сучасних зварювальних апаратів Kemppi спеціально розроблене для того, щоб компенсувати недостатню кваліфікацію зварника і за допомогою цифрового управління дугою дозволити якісно зварити корінь або важкодоступне місце, а також контролювати тепловкладення, щоб уникнути деформації металу і подальшого ремонту. Таким чином, використання сучасного високотехнологічного зварювального устаткування вигідно для підприємства, тому що це дозволяє економити на навчанні зварників і повторному виконанні роботи після неякісного зварювання.

МІФ 11. ЗВАРЮВАЛЬНІ АПАРАТИ KEMPPI СЕРІІI MINARC ЗАНАДТО ЛЕГКІ І КОМПАКТНІ, ЦЕ СПРИЯЄ ТОМУ, ЩО ЇХ ЧАСТО КРАДУТЬ.

Дійсно, компактність і легка вага - це одні з найсильніших сторін всієї лінійки обладнання Kemppi. Але до проблеми з крадіжками на підприємствах це не має ніякого відношення. Такий сумний факт лише говорить про відповідну культуру виробництва на цих підприємства і про небажання керівництва вирішувати цю проблему і оптимізувати методи організації праці.

За матеріалами сайту https://kemppi-nn.ru

Популярне зварювальне обладнання

Найпопулярніші моделі зварювальних апаратів і роботів для виконання різних завдань.

Сотні клієнтів обрали продукцію Kemppi OY
Хочете стати нашим клієнтом?
Залиште заявку і наш менеджер зв'яжеться з вами для підбору зварювального обладнання!

Чому клієнти вибирають нас?

За час роботи нашої компанії ми отримали сотні задоволених клієнтів. Надаємо послуги з демонстрації обладнання, сервісне обслуговування, а також гарантійне та післягарантійне обслуговування повного спектру зварювального обладнання Kemppi OY. Ми є вашим надійним партером в постачанні надійного зварювального обладнання і здійснюємо доставку по всій Україні.

<p>Прямі поставки зварювального обладнання Kemppi OY</p>

Прямі поставки

Прямі поставки зварювального обладнання Kemppi OY

<p>Широкий асортимент обладнання для зварювання</p>

Широкий асортимент

Широкий асортимент обладнання для зварювання

<p>Гнучка система знижок для постійних клієнтів</p>

Гнучка система знижок

Гнучка система знижок для постійних клієнтів

<p>Доставка зварювального обладнання по Україні</p>

Доставка по Україні

Доставка зварювального обладнання по Україні

Закрити
ТОВ «САММІТ»
Авторизований представник компанії KEMPPI OY в Україні
Зворотній дзвінок
Ми зв'яжемося з Вами протягом робочого дня!
Ваше ім'я:
Ваш телефон:
Ваші дані в безпеці і будуть використані лише для оперативного зв'язку з Вами!
×
Отримати консультацію
Ми зв'яжемося з Вами протягом робочого дня!
Ваше ім'я:
Ваш телефон:
Ваш E-Mail
Ваше повідомлення:
Ваші дані в безпеці і будуть використані лише для оперативного зв'язку з Вами!
×
Оформити заявку
Мы свяжемся с Вами в течение рабочего дня!
Ваше ім'я:
Ваш E-Mail:
Ваш телефон:
Ваші дані в безпеці і будуть використані лише для оперативного зв'язку з Вами!
×