ТОВ «САММІТ» авторизований представник компанії KEMPPI OY в Україні Зворотний дзвінок
Головна

Відділ роботизації

Відділ роботизації

ТОВ «Самміт» - уповноважений офіційний представник в Україні компаній KEMPPI OY (Фінляндія), досвідчений інтегратор роботизованих систем FANUC (Японія), офіційний і кращий дистриб'ютор ABICOR BINZEL (Німеччина), офіційний дистриб'ютор Hyundai Welding. Ми пропонуємо рішення по роботизації зварювальних та інших процесів виходячи з потреб Вашого підприємства в модернізації.

FANUC (Японія) 

Єдина компанія в галузі, яка самостійно розробляє і виробляє всі основні компоненти. Вироби Fanuc відрізняються високою якістю, функціональною надійністю і високим рівнем доступності. 100% FANUC - це 100% продуктивності і 99,99% надійності.

Містечко FANUC знаходиться біля підніжжя гори Фудзі, поруч з озером Яманака. Він займає територію площею 1,7 мільйона квадратних метрів. Тут розташовані всі унікальні виробничі корпуси компанії FANUC, 12 науково-дослідних центрів, адміністративні будівлі, житло для співробітників, інфраструктура для дозвілля і навіть клініка для співробітників FANUC та їх сімей.

ABICOR BINZEL 

Близько 40 інженерів-проектувальників і техніків розробляють нові індивідуальні та інноваційні рішення для завдань зварювання у власній, єдиній в своїй галузі обладнаній лабораторії зварювальної техніки. За допомогою конструкторських програм 3D-CAD і сучасного процесу візуалізації потоку газу створюються найкращі конструкції пальників, ергономічні зразки рукояток пальників і компоненти для автоматизованого зварювання.

Екологічно чисте, високоавтоматизоване виробництво з власним виготовленням інструменту і технологічного обладнання базується на основі сучасних систем ЧПУ і багатопозиційних верстатів. При цьому швидкість, економічність і якість стоять на першому місці.

ABICOR BINZEL

Визнання технологічних трендів і інноваційний дизайн є однією з сильних сторін компанії ABICOR BINZEL. Заснована в 1945 році компанія Alexander Binzel Schweisstechnik GmbH & Co. KG спеціалізувалася на розробці і виробництві пальників для зварювання в середовищі захисних газів MIG / MAG, TIG, Plasma, а також ризиків для повітряно-плазмового різання.

Маючи більше 30 дочірніх компаній, понад 20 ексклюзивних імпортерів і більш ніж 1000 співробітників, група ABICOR BINZEL представлена ​​в більш ніж 50 країнах світу.

Виробничі потужності разом з головним офісом розташовані в м. Бузек, біля Гиссена і на заводі в м. Дрезден, а також в США, Бразилії, Індії, та Китаї.

Kemppi - один з лідерів зварювальної індустрії.

Kemppi - один з лідерів зварювальної індустрії. Кредо Kemppi - все, що можна поєднати, буде поєднано. Вони впевнені, що важливість і необхідність зварювання все більше визначають процеси глобалізації, які постійно створюють структури, де в ключових точках перетинаються різні індустрії, споживачі, технології, обладнання, програмне забезпечення та сервісні послуги.

Всі види діяльності Kemppi, пов'язані зі зварюванням, включаючи дослідження зварювальних процесів і розробку характеристик дуги зварювального обладнання, демонстрацію зварювального устаткування і проведення консультацій, сертифіковані на відповідність стандарту ISO 3834-2, що гарантує найвищий професіоналізм в будь-якій ситуації.

Інструктори зі зварювання і інженери Kemppi мають кваліфікації IWS і IWE, перевірені і затверджені Міжнародним інститутом зварювання (IIW).

Kemppi - один з лідерів зварювальної індустрії.

Kemppi - один з лідерів зварювальної індустрії. Штаб-квартира Kemppi розташована в місті Лахті, Фінляндія. Понад 800 експертів у галузі зварювання трудяться на підприємствах Kemppi в 17 країнах світу. Річний дохід компанії перевищує 150 млн євро. Завдяки партнерській мережі, що покриває понад 60 країнах світу, Kemppi враховує особливості роботи в кожному регіоні.

Hyundai Welding

Протягом 40 років Hyundai Welding підтримувала галузі промисловості в Південній Кореї, що найбільш динамічно розвивалися : Автомобілебудування, Суднобудування, Будівництво морських платформ і будівельний сектор. Hyundai Welding спільно з такими компаніями як Hyundai Motors і Kia Motors допомогла збільшити їх продуктивність і зменшити витрати, розробивши і впровадивши оптимальні рішення в області технології зварювання. Крім того. Hyundai Welding тісно співпрацює з найбільшими в світі судноверфями і заводами важкого машинобудування, а саме: Hyundai Heavy Industries, Samsung Heavy Industries, DSME, Doosan Heavy Industries, що дозволяє розвивати конкурентноспроможні та нові рішення в області технології зварювання.

Hyundai Welding

З моменту свого заснування в 1975 році, компанія Hyundai Welding Co., LTD успішно розвивається і пропонує передові рішення в області зварювальних матеріалів і устаткування. Hyundai Welding довела свою спроможність справою, приймаючи участь в унікальних проектах по всьому світу.

Сьогодні Hyundai welding Co., LTD виробляє зварювальні матеріали, обладнання для зварювання та різання металу, що застосовуються у всіх промислових областях - енергетичній, будівельній, транспортній, добувній та ін.

Що ми пропонуємо?

 • підбір професійного зварювального устаткування і рішення технологічних задач зварювального виробництва оптимальним для замовника способом;
 • автоматизація і роботизація зварювання, різання;
 • проектування і впровадження проектів у виробництво замовника;
 • розробка і реалізація інженерних рішень;
 • проектування пристосувань для роботизованого зварювання;
 • навчання персоналу програмуванню й особливостей роботи на роботизованому комплексі;
 • програмування і супровід роботизованих комплексів для зварювання та різання;
 • впровадження інноваційних рішень зварювального процесу у виробництво клієнта.

Чому ми?

 • оптимальна вартість обладнання (ми-офіційні дилери світових лідерів-виробників зварювального обладнання);
 • високий рівень технічного обслуговування;
 • досвідчений інженерний відділ з достатньою кількістю реалізованих об'єктів;
 • комплексний підхід до вирішення Ваших завдань;
 • досконале знання ринку;
 • індивідуальний підхід до кожного клієнта;
 • перевірена якість продукції, що поставляється;
 • наявність професійного сервісного центру.

Популярне зварювальне обладнання

Найпопулярніші моделі зварювальних апаратів і роботів для виконання різних завдань.

Сотні клієнтів обрали продукцію Kemppi OY
Хочете стати нашим клієнтом?
Залиште заявку і наш менеджер зв'яжеться з вами для підбору зварювального обладнання!

Чому клієнти вибирають нас?

За час роботи нашої компанії ми отримали сотні задоволених клієнтів. Надаємо послуги з демонстрації обладнання, сервісне обслуговування, а також гарантійне та післягарантійне обслуговування повного спектру зварювального обладнання Kemppi OY. Ми є вашим надійним партером в постачанні надійного зварювального обладнання і здійснюємо доставку по всій Україні.

<p>Прямі поставки зварювального обладнання Kemppi OY</p>

Прямі поставки

Прямі поставки зварювального обладнання Kemppi OY

<p>Широкий асортимент обладнання для зварювання</p>

Широкий асортимент

Широкий асортимент обладнання для зварювання

<p>Гнучка система знижок для постійних клієнтів</p>

Гнучка система знижок

Гнучка система знижок для постійних клієнтів

<p>Доставка зварювального обладнання по Україні</p>

Доставка по Україні

Доставка зварювального обладнання по Україні

Закрити
ТОВ «САММІТ»
Авторизований представник компанії KEMPPI OY в Україні
Зворотній дзвінок
Ми зв'яжемося з Вами протягом робочого дня!
Ваше ім'я:
Ваш телефон:
Ваші дані в безпеці і будуть використані лише для оперативного зв'язку з Вами!
×
Отримати консультацію
Ми зв'яжемося з Вами протягом робочого дня!
Ваше ім'я:
Ваш телефон:
Ваш E-Mail
Ваше повідомлення:
Ваші дані в безпеці і будуть використані лише для оперативного зв'язку з Вами!
×
Оформити заявку
Мы свяжемся с Вами в течение рабочего дня!
Ваше ім'я:
Ваш E-Mail:
Ваш телефон:
Ваші дані в безпеці і будуть використані лише для оперативного зв'язку з Вами!
×